Agnė Gilytė vasarą pataria rinktis ne juodą, bet baltą mažą suknelę

Agnė Gilytė-Akromė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-12 15:17
Šio penktadienio vakaras ir naktis taps tikra švente atsipalaidavusiems sostinės stileivoms. Gegužės 15-ąją Vilniaus senamiestyje ir Gedimino prospekte įsikūrusios parduotuvės veiks ilgiau nei paprastai ir vilios naujomis kolekcijomis, akcijomis. Likus kelioms dienoms iki renginio „Gediminas Fashion Night& Shopping Night Out” jo stiliaus ambasadorė Agnė Gilytė parduotuvėse pažymėjo „karštas” prekes, leisiančias nepasiklysti naujų sezono kolekcijų labirintuose.

„Tikiu, kad daugelis renginio dalyvių jau susitvarkė savo spintas ir susidėliojo, ko reikia šiltąjam sezonui, tad eis su tiksliu sąrašu, ko reikia jų vasaros spintai, – sakė A. Gilytė, - Reikia, kad būtų harmonija tarp to, kas madinga ir to, kas tinka. Parduotuvės siūlo platų asortimentą ir, atrodo, viskas madinga, viskas tinka, tačiau tik tu pats tiksliai žinai, kas tau tinka”.

Audriaus Solomino nuotr.
Audriaus Solomino nuotr.

Turbūt girdėjote kažką panašaus apie juodą, tačiau taip, šįkart suknelė – balta, lengva, gaivi ir nepakeičiama. 

Stilistė teigė, kad parduotuvėse žymėdama prekes, jas rinkosi pagal tai, kas yra amžina klasika (geras laikrodis, odinė rankinė) ir kokios yra dabartinės mados tendencijos. „Šios vasaros acentas – daug baltos. Terminas „maža balta suknelė” – įgauna savo reikšmę. Turbūt girdėjote kažką panašaus apie juodą, tačiau taip, šįkart suknelė – balta, lengva, gaivi ir nepakeičiama. Dienai – su lengvomis balerinomis ar sunkiais ilgaauliais, o vakarop – su aukštakulniais ir džinsiniu švarkeliu”, – patarė stilistė.

Audriaus Solomino nuotr.
Audriaus Solomino nuotr.

„Tarp mano pažymėtų daiktų yra ir truputis odos, truputis gėlių ir gamtos ornamentų, džinso. Taip pat ir hipsteriškų elementų. Hipiai grįžo. Junkit savo išmonę, jei norite, kad jie pasiliktų!” – teigė stilistė.

Skirtingi daiktai skirtingose spintose gyvena skirtingą gyvenimą ir individualų stilių iš jų susidėlioji pats, žinodamas, kas tau tinka pagal figūros tipą, gyvenseną

Ji pasakojo, jog perėjusi sostinės Gedimino prospekto parduotuves pamatė, kad jų asortimentas gana skirtingas, netgi ir įvertinus faktą, kad sezonas yra tas pats. „Tai tik pagrindžia mano nuomonę, jog mada labai liberalėja ir galima atrodyti labai skirtingai ir kartu labai madingai. Savo gyvenime ir dirbdama su klientėmis akcentuoju, kad visų pirma yra stilius, o ne mada. Skirtingi daiktai skirtingose spintose gyvena skirtingą gyvenimą ir individualų stilių iš jų susidėlioji pats, žinodamas, kas tau tinka pagal figūros tipą, gyvenseną”, - konstatavo A. Gilytė.

Audriaus Solomino nuotr.
Audriaus Solomino nuotr.
Audriaus Solomino nuotr.
Audriaus Solomino nuotr.

Gegužės 15-ąją susitikti su stiliste Agne Gilyte bus galima nuo 18 val. knygyne „Pegasas” Gedimino prospekte ir nuo 19 iki 21 val. prekybos centre GO9. Čia stilistė atsakys į visus renginio dalyvių stiliaus ir spintos klausimus.

Daugiau informacijos apie naktinį mados renginį, jo programą ir parduotuvių pasiūlymus galima rasti http://shoppinginvilnius.lt

Elaima.lt

Temos:

Mada

Naujausi straipsniai