Agnė Byčiūtė-Jankauskienė šventinį vakarą savo įvaizdžiu priminė plėšrūnę

Agnė Byčiūtė-Jankauskienė / Vytauto Pilkausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-09 07:41
Aktorė Vaida Lisikaitė, stilistė Danguolė Pečiukonytė, didžėjė Samanta Savickytė, prodiuserė Rūta Lukoševičiūtė, verslininkė Nora Lapinskienė ir kitos žinomos bei veiklios vilnietės nutarė Moters dieną praleisti stilingai.

Šventinį vakarą moterys skubėjo į saloną „Simple Creative Products“ susitikti su žinoma stiliste Olga Wiseman, knygos „Grožio galia“ autore.

Šventinį vakarą vedė žinoma aksesuarų kūrėja Agnė Byčiūtė-Jankauskienė.

„Vesti madingus renginius man yra tikra pramoga, atgaiva sielai. Ir pati susipažįstu su mados naujovėmis, ir galiu papasakoti apie jas kitiems“, – sakė įmantrių galvos papuošalų kūrėja, tąvakar savo įvaizdžiu priminusi plėšrūnę.

Moteris vilkėjo leopardo raštais margintą kelnių kostiumą iš „Simple Creative Products“ kolekcijos. Salono „Expert“ meistrai Agnei Byčiūtei-Jankauskienei specialiai šiam vakarui sukūrė plėšrios džiunglių moters makiažą.

„Man visada labai įdomu išbandyti įvairius įvaizdžius“, – šypsodamasi sakė Agnė, po renginio išskubėjusi namo savo nauju amplua nustebinti sutuoktinį Andrių.

Vytauto Pilkausko nuotr.
Vytauto Pilkausko nuotr.

Vakaro viešnios susipažino su Provanso aromatais „L‘Occitane“ kvapų kolekcijos ir  klausėsi Olgos Wiseman įžvalgų grožio bei mados tematika.

„Grožio galia iš tiesų veikia. Jau šimtmečius skaičiuojančios istorijos apie įspūdingas moteris, kurios savo išvaizda pavergė milijonus vyrų, vertė aikčioti ir pavydėti kitas moteris, diktavo madas, paliko žymes istorinių knygų puslapiuose, sukėlė karus ir dalino žemynus, dabar yra visiems žinomos. Be to, yra tvirtų įrodymų, jog tokia galia, nors ir subtili, tikrai egzistuoja“, – sakė Olga Wiseman.

Vytauto Pilkausko nuotr.
Vytauto Pilkausko nuotr.

Pasak stilistės, nereikia aklai kopijuoti mados tendencijų, reikia išlikti savimi, pasirinkti, kas labiausiai tinka.

Renginio metu taip pat buvo galima išvysti modelius iš „Simple Creative Products“ pavasario ir vasaros kolekcijos. Kartu su manekenėmis, drabužius demonstravo ir atlikėja, TV projekto „Lietuvos balsas“ finalininkė Monika Mėčiūtė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai