Agnė Bilotaitė susilaukė antrosios atžalos: „Pagaliau susitikome“

Agnė Bilotaitė/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-09 15:44
Agnė Bilotaitė liepos 9-ąją pasidalijo šiltomis naujienomis – moteriai gimė antrasis vaikelis.

Antradienį žinoma moteris pasidalijo nuotrauka su naujagimiu. Agnės namuose nuo šiol skambės dviejų berniukų juokas – su mylimuoju jiedu susilaukė sūnaus. 

„Palaiminti. Pagaliau susitikome ir pažvelgėme vienas kitam į akis“, – džiaugėsi A. Bilotaitė. 

Ji prisipažino, kad liepos pabaigoje turėjęs gimti vaikas į jųdviejų su Petru gyvenimus atėjo anksčiau: „Nusprendė, kad labai nori susipažinti su mumis anksčiau.“

Agnė savo padėką išsakė ir Vilniaus gimdymo namų personalui. 

„Neapsakomas laimės ir pilnatvės jausmas sulaukti dar vienos dangaus dovanos – sūnaus. Nuoširdi padėka Vilniaus gimdymo namų gydytojams ir personalui už jų profesionalumą ir atidą gimdymo metu. Noriu ypatingai padėkoti gydytojai Elonai Tvaronavičienei ir akušerei Boženai Kačanovskai, kurių profesionalumo dėka gimdymo procesas vyko sklandžiai. Ačiū“, – rašė laiminga mama. 

null

null

Primename, kad su mylimuoju Gintu Petru Agnė jau augina sūnų Joną. A. Bilotaitė ne kartą yra minėjusi, kad jos šeimoje vyrauja darnus pareigų pasiskirstymas. Su Gintu jie skirstosi pareigomis, ir kai moteris nori grįžti į darbą, tėvystės atostogų išeina vyras.

Seimo narės teigimu, vaiko priežiūra dalintis kartu yra labai svarbu ir būtina. „Didžiausia atsakomybė yra užauginti gerą žmogų. Man tai naujas iššūkis. Motinystė man yra neatsiejama nuo pilnatvės”, – yra pasakojusi Agnė.

Naujausi straipsniai