Afrikos safaryje komiką Adamą Sandlerį užpuolė įtūžęs gepardas

Adamas Sandleris / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-12 20:03
Komikas Adamas Sandleris dalyvaudamas Davido Lettermano pokalbių laidoje papasakojo apie kvapą gniaužiantį susidūrimą su gepardu Afrikos safaryje. Dabar komikas šį incidentą prisimena su šypsena, tačiau tada Adamas teigė rimtai galvojęs, kad įsiutęs gyvūnas jį sudraskys.

Trečiadienį dalyvaudamas pokalbių laidoje aktorius papasakojo kvapą gniaužiantį nuotykį, kuris jam nutiko viešint viename privačiame Afrikos safaryje.

46-erių Adamas Sandleris safaryje buvo su palyda, ir jį lydintis asmuo patikino, kad jis galės pamaitinti nepavojingą gepardą.

„Labai malonūs žmonės įleido mane pas gepardus ir sakė, kad galėsiu juos pagirdyti iš savo rankų, bet viskas susiklostė šiek tiek blogiau nei tikėtasi“, – sakė aktorius prieš parodant vaizdo įrašą, kuriame matyti gepardo užpuolimas.

Anot komiko, gepardas kažkodėl labai susierzino, kai jis pasilenkė prie pelkės, ir puolė aktorių iš nugaros. Nors vaizdo įraše Adamas atrodo ganu ramus, jis prisipažino, kad tada buvo labai išsigandęs. „Ką galėjau padaryti, tai leisti jam mane suėsti. Nė nekilo minčių, kad galėčiau apsiginti. Galvojau: tai štai kaip aš mirsiu, puiku“, – prisimindamas nuotykį pasakojo Adamas Sandleris.

Afrikoje komikas filmavosi naujoje komedijoje „Blended“ kartu su aktorėmis Drew Barrymore ir Bella Thorne.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai