Afrikiečių šokius išbandžiusios Rūta Mikelkevičiūtė ir Giedrė Talmantienė komplimentų iš vietinių neišgirdo

Giedrė Talmantienė ir Rūta Mikelkevičiūtė Zambijoje / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Kai mūsuose svečius pasitinka nukrautu stalu, taip afrikiečiai svečių laukia su dainomis ir šokiais, nes kuo pavaišinti svečių neturi“, – savo kelionę po Zambiją prisimena Rūta Mikelkevičiūtė ir Giedrė Talmantienė.

Atvykusios į vieną iš kaimelių, žurnalistės buvos sutiktos kaip seniai matytos giminės – su vietinių šokiais ir dainomis ir buvo įtrauktos į šokėjų būrelį.

„Na, ką, pasirodė, kad esu visiškai medinė! Nors esu šokanti, ir lanksti, ir repetuoju”, – juokėsi Rūta Mikelkevičiūtė, prisiminusi, kaip afrikietės kikeno iš judviejų su Giedre šokių.

Rūta Mikelkevičiūtė ir Giedrė Talmantienė Zambijoje išbandė afrikietišką stilių (8 nuotr.)
+2

„Ten penkerių metų mergaitės – kokios grakščios, joms tai įgimta“, – susižavėjimo afrikietiškais šokiais ir vietinių gracija stebėjosi Giedrė Talmantienė.

Šokiai ir dainos vietiniams leidžia bent kuriam laikui pamiršti nepriteklių, maisto trūkumą, ligas. Jau sekmadienį, 20 val. LNK žiūrovai išvys žinomų žurnalisčių nufilmuotą dokumentinį filmą „Zambija: „Ačiū, Lietuva!“  apie varganą vaikų padėtį šioje Afrikos šalyje.

Jo metu žiūrovai galės aukoti skurstantiems Zambijos vaikams. Paaukoti galima jau dabar, skambinant arba siunčiant trumpąją žinutę trumpuoju telefono numeriu 1419. Žinutės lauke būtina įrašyti ZAMBIJA. Aukos dydis – 5 Lt.

Rūta Mikelkevičiūtė ir Giedrė Talmantienė / LNK nuotr.

 

Skaitykite daugiau