Adomą Norkūną teisme gina liudininkės: avarijos garso negirdėjo, šokėjas iš įvykio vietos nebėgtų

Adomas Norkūnas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-24 14:32
Svetimo automobilio apgadinimu ir pasišalinimu iš įvykio vietos kaltinamas profesionalus šokėjas Adomas Norkūnas ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme išklausė liudininkų parodymus.

A.Norkūnui mesti kaltinimai balandžio 29-ąją Ateities gatvėje Vilniuje savo automobiliu „Hyundai“ važiavus atbulam, užkliudžius ir nudaužus greta stovėjusio „Honda Civic“ veidrodėlį, tada nuvažiavus savais keliais.

Anot A.Norkūno, kaltinimai jam mesti nepagrįstai – dar pirmojo teismo posėdžio metu bandė įtikinti teisėją Viktoriją Šelmienę, kad svetimo automobilio jis nė neprilietęs. 

Vis dėlto vien A.Norkūno istorijos versijos negana – ketvirtadienį teismo posėdyje parodymus pakviesti duoti įvykio liudininkai, taip pat apgadinto „Honda Civic“ vairuotojas Saulius Maskeliūnas. 

Patikėjo įvykį mačiusiais vaikinais

„Vaikštau į sporto klubą. Tą vakarą irgi ten ėjau. Po klubo, vakare, užsukau į parduotuvę, ir grįžęs radau nudaužtą savo automobilio veidrodėlį“, – savo įvykio versiją pasakoti pradėjo S.Maskeliūnas.

Anot jo, jam grįžus prie automobilio keli vaikinai iškart priėjo ir pasakė, kad įvykis nutiko ką tik, veidrodėlį nudaužęs automobilis neva ką tik nuvažiavęs. „Pasakė markę, spalvą... Iškart kvietėm policiją“, – sakė nukentėjusysis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Jis patikino liudininkų nepažinojęs, pasikliovęs jų pasakojimu. Žalą įvardijo vienareikšmiškai – nudaužtas veidrodėlis, daugiau nieko.

Dabar S.Maskeliūno automobilis jau techniškai tvarkingas: „Nusipirkau vadinamajame sąvartyne veidrodėlį ir meistras uždėjo. Dabar viskas gerai, tik kad turėjau išlaidų.“

A.Norkūnui – vien komplimentai

Parodymus davus nukentėjusiajam, į apklausą iškviesta liudytoja Svetlana Poplavskaja. Ji pasakojo lankanti A.Norkūno šokių pamokas. Tądien taip pat dalyvavusi pamokoje. Pamokai pasibaigus S.Poplavskaja su kompanija rūkė lauke, kai A.Norkūnas išėjo iš šokių studijos, atsisveikino ir išvažiavo.

S.Poplavskaja nematė, kaip A.Norkūnas sėdo į automobilį, nematė ir kaip išvažiavo. Jokio smūgio, galinčio byloti apie eismo įvykį, taip pat negirdėjo. „Manau, jei būčiau ką išgirdusi, būčiau pasižiūrėjusi“, – sakė S.Poplavskaja.

A.Norkūną ji apibūdino tik geriausiais žodžiais: pavyzdingas, mandagus, paslaugus, pareigingas, niekad nevėluoja. 

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Po S.Poplavskajos parodymus davė dar viena A.Norkūno mokinė, Renata Dacytė. „Šokom. Išėjom iš salės panašiai kaip visada – prieš 22 valandą. Prieš tai persirengėm, treneris laukė, užrakino duris, atsisveikinom... Mes, rūkančios, išėjusios į lauką visada sustojam parūkyti“, – pasakojo ji.

Rūkė kartu su S.Poplavskaja. „Treneris išėjo gal po poros minučių, kai mes išėjom. Sėdo ir automobilį ir išvažiavo... Tikrai mačiau, kaip įsėdo. Pamenu, kad automobilis dešinėje pusėje stovėjo“, – tęsė ji. Kaip ir pirmesnė liudytoja, jokio įtartino garso ji tikino negirdėjusi.

A.Norkūnui ji taip pat pažėrė tik komplimentų: „Organizuotas, griežtas, tuo pačiu gali būti ir linksmas, labai pritraukia žmones savo charizma. Patriotas, nes buvo gi šventės, tai klausė visų, ar eisime, skatino. Atsakingas. Niekada nevėluoja.“

Kitas bylos svarstymo posėdis vyks spalio mėnesį.

Žmonės.lt