Adele žvalgosi naujo būsto Los Andžele

14 vieta – britų dainininkė Adele / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-17 11:02
Adele (24) po ilgų svarstymų ir įkalbinėjimų pasiryžo persikelti į saulėtąjį Los Andželą. Šiuo metu britė ir jos mylimasis Simonas Koneckis žvalgosi būsto viename iš privačių Beverli Hilso rajonų.

Dainos „Skyfall“ atlikėja, kuri turi namus Braitone ir Londone, pasidavė gero bičiulio Robbie Williamso ir jo žmonos Aydos Field įtikinėjimams, įsikurti JAV vakarinėje pakrantėje, rašo Glamourmagazine.co.uk. Robbie patarė jiems negailėti pinigų ir įsigyti tokį namą, kuriame jaustųsi laisvai, jų niekas nevaržytų ir būtų gerbiamas poros privatumas.

„Los Andželas – puiki vieta augti vaikams ir Adele yra pasiruošusi pradėti įrašinėti naują albumą. Ji galėtų sau leisti įrengti mini įrašų studiją namuose, kad nuolat būtų su sūnumi ir nesijaudintų, kad dėl darbo nukenčia jos asmeninis gyvenimas“, – pasakojo britei artimas šaltinis.

Anot gandų, atlikėja planuoja migruoti tarp dviejų žemynų, kad išvengtų britiškos žiemos. Šiuo metu Los Adžele dienas leidžianti Adele ir Simonas jau du mėnesius nuomojasi būstą, tačiau su nekantrumu laukia, kada galės įsikraustyti į naujus namus. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai