Adele susirūpino šeimos saugumu - jos name įstatyti neperšaunamo stiklo langai

Adele / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-18 21:29
Adele (25) siekdama užtikrinti šeimos saugumą ėmėsi ryžtingų priemonių ir savo namuose Londone pakeitė langus: nuo šiol namą saugos neperšaunamo stiklo langai.

Kaip pranešė Dailymail.co.uk atlikėja ėmėsi papildomų apsaugos priemonių 5 milijonais svarų įkainuotame name, nes nori apsaugoti savo šeimos narius ir moteris nenori leisti, kad kas blogo ar neplanuoto nutiktų jiems.

Nors namas nėra prestižinėje vietoje, tačiau įstačiusi neperšaunamus langus Adele tikisi, kad jokie pašaliečiai netrikdys jos, sūnaus Angelo (8 mėnesiai) ir širdies draugo Simono Koneckio ramybės.

„Į naujus namus ji persikėlė vos prieš kelis mėnesius. Ji iš pagrindo atnaujino ir pakeitė namo interjerą ir užsakė neperšaunamus langus. Name iš viso yra keturi miegamieji“, – pasakojo porai artimas šaltinis.

Vos prieš savaitę „Grammy“ laureatę 87-ąjį gimtadienį švenčianti britų monarchė apdovanojo Aukščiausiuoju Britanijos imperijos ordino narės titulu (MBE). Atlikėja neseniai yra prasitarusi, kad ketina užsirakinti namuose ir dirbti prie naujojo albumo, nes sukurti tai, kas prilygtų itin daug populiarumo sulaukusiam „21“ nebus lengvas iššūkis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai