Adele prabilo apie santykius su mylimuoju R.Paulu: kaip sporto agentui pavyko užkariauti jos širdį?

Adele ir Richas Paulas / Scanpix nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Kurį laiką naujus santykius slėpusi atlikėja Adele šįkart nusprendė įsileisti į savo širdį. Muzikos žvaigždė atvirame interviu prabilo apie pažintį su sporto agentu Richu Paulu bei atskleidė, kaip naujas širdies draugas pakeitė jos požiūrį į meilę.

„Grammy“ laureatė pažinties su R.Paulu istorija pasidalijo laidoje „Adele One Night Only“.

„Sutikau jį per gimtadienį, mes buvome šokių aikštelėje. Ir tada mes susitikome po poros metų. Išėjome vakarieniauti, o tai, jo teigimu, buvo verslo susitikimas, o aš tarsi: „Verslo susitikimas apie ką?“. Ir tada tai buvo pirmas kartas, kai pabendravome vieni be draugų. Ir manau, kad tai buvo natūralus būdas, kai žmonės susitinka su vienas kitu realiame gyvenime“, – Oprah Winfrey pasakojo Adele.

Adele / Socialinių tinklų nuotr.

O kuo Adele sužavėjo Richie? Pasirodo, jai patiko ne tik jo humoro jausmas, bet ir protas.

„Labai, labai protingas. Neįtikėtina žiūrėti, kaip jis daro tai, ką daro taip paprastai ir sklandžiai“, – dalijosi ji.

Adele, kuri neseniai po ilgo laiko išleido naują dainą, taip pat pridūrė, kad „jis man viską palengvina“.

Adele ir Richas Paulas / Socialinių tinklų nuotr.

Dainininkė taip pat pasidalijo, kodėl ši meilė skiriasi nuo ankstesnių santykių.

„Pirmą kartą pamilau save ir buvau atvira mylėti bei būti mylimai kito žmogaus. Galbūt aš pamatysiu ir kitokią jo versiją. Tai tik laiko klausimas.  Bus įdomu pamatyti, kokia mano reakcija apskritai į viską, kas mane skaudina dabar, kai jaučiuosi tokia savimi pasitikinti ir kalbu ne tik apie romantiką. Bus įdomu pamatyti, kaip arti tai prie savęs prisileisiu“, – laidoje kalbėjo Adele.

„Aš nebelaikau (meilės – red. past.) žaidimu. Ar žinai tą dalyką: „Tu mane įskaudinsi, taigi aš pirmiausia įskaudinsiu tave? Aš jau nebe tokia“, – sakė Adele, pridūrusi, kad šiuo metu ieško dvasios ramybės ir stabilumo.

„Neturiu tikėtis, kad kas nors kitas suteiks man stabilumo. Galiu būti stabili ir pati. Tvirtas namas, kuris nenusipūs per audrą“, – „Adele One Night Only“ kalbėjo atlikėja.

Adele ir Richas Paulas / Scanpix nuotr.

Primename, kad pora pirmą kartą buvo pastebėta šių metų liepą. Apie tai skelbė portalas pagesix.com. Buvo pranešta, kad „Grammy“ laureatė ir garsus sporto agentas drauge pasirodė vykusiose NBA finalo penktosiose varžybose, kuriose rungtyniavo Finikso „Suns“ ir Milvokio „Bucks“.

Čia varžybas stebinčius, besišnekučiuojančius bei besijuokiančius Adele ir R.Paulą įamžino fotografai. Negana to, ESPN krepšinio apžvalgininkas Brianas Windhorstas dainininkę pavadino Richo mergina.

„Richas Paulas, (LeBrono Jameso) agentas, atsiveda savo merginą į varžybas ir sėdasi šalia LeBrono. Jo mergina yra Adele“, – sakė jis savo tinklalaidėje „The Lowe Post“.

Adele ir Richas Paulas / Getty nuotrauka

Galiausiai rugsėji Adele oficialiai patvirtino, kad jie iš tiesų pora. Savo instagrame ji pasidalijo trimis kadrais. Pirmuosiuose jų ji demonstravo savo ypač žavingą įvaizdį – vietomis pūsta juodai balta suknelė ir pati Adele sulaukė gausybės gerbėjų komplimentų.

Vis dėlto naujiena tapo būtent trečiasis kadras, kuris atskleidžia kur kas daugiau – jame dainininkė pozuoja kartu su savo nauju širdies draugu, sporto agentu Richu Paulu. Šalia nuotraukų atlikėja paliko tik širdutės jaustuką.

Adele ir Richas Paulas (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau