Adele koncertuos „Oskarų“ teikimo ceremonijoje

Adele / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-23 18:48
Soul muzikos superžvaigždė Adele pirmą kartą po vaiko gimimo sugrįžta į sceną – artėjančioje „Oskarų“ teikimo ceremonijoje ji atliks dainą iš Bondiados filmo „Operacija“ „Skyfall“ („Skyfall“).

Praėjusį spalį vaikelio susilaukusi „The Chasing Pavements“ atlikėja yra pati nominuota apdovanojimui už geriausią originalią dainą, kurią ji įrašė minėtajam filmui ir kurią ji asmeniškai atliks vasario 24 dieną Los Andžele vyksiančioje Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų ceremonijoje.

Šį mėnesį už šią dainą Adele jau buvo įvertinta Auksiniu gaubliu.

„Man garbė būti nominuotai ir siaubingai malonu dainuoti žmonėms, kurie vėl ir vėl patraukia mano dėmesį. Tai kažkas, ko dar nesu patyrusi ir greičiausiai patirsiu tik kartą“, – sakė ji.

„Mes nepaprastai gerbiame Adele dainų autorės ir atlikėjos unikalų meniškumą. Šiuo metu ji yra viena sėkmingiausių įrašinėjamų menininkų pasaulyje ir mes tikimės, kad jos atliekama „Operacijos „Skyfall“ tema bus labai įspūdinga „Oskarų“ ceremonijos akimirka žiūrovams „Dolby“ teatre ir prie televizijos ekranų visame pasaulyje“, – sakė renginio prodiuseriai Craigas Zadanas ir Neilas Meronas.

Sūnų pavadino Angelo?

Adele pasirodymas „Oskarų“ teikimo ceremonijoje bus pirmasis po gana ilgs pertraukos, kurios metu atlikėja susilaukė sūnaus. Prie žiniasklaidos dėmesio vėl besipratinanti moteris savo asmeninį gyvenimą saugo po devyniais užraktais, tad iki šiol neaišku, kokį vardą ji su mylimuoju Simonu Konecki davė savo pirmagimiui. Spėjama, kad jo vardas gali būti Angelo, mat dainininkė pastebėta dėvinti pakabuką su šiuo vardu, rašo People.com. Čia galite pamatyti Adele kaklo pakabuką.

Kviečiame pasiklausyti „Oskarui“ nominuotos Adele dainos iš kino filmo „Skyfall“ garso takelio. Nuomonę, ar ši daina verta svarbiausio kino apdovanojimo, galite išreikšti žemiau esančiuose komentaruose.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai