Adele ir reperis Skepta: juos sieja ir tėvystės patirtis

Adele ir reperis Skepta/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-18 20:36
Kitaip nei buvęs vyras, verslininkas ir filantropas Simonas Koneckis (45), naujas Adele (31) išrinktasis – jos pasaulio atstovas. Visas Londonas kalba, kad dainininkė susitikinėja su muzikos prodiuseriu ir reperiu Skepta (37).

Be kita ko, jis dar ir senas Adele draugas ir kaimynas – abu užaugę Šiaurės Londono Totnamo rajone. Taigi, herojaus naujam romanui toli ieškoti nereikėjo. Jei tikėtume britų bulvarine spauda, draugystė peraugo į rimtesnį jausmą šiemet pavasarį, netrukus po to, kai Adele išsiskyrė su Simonu. Neva tuo pat metu nutrūko ir Josepho Adenugos jaunesniojo, labiau žinomo kaip Skepta, romanas, ir du vienišiai tapo vienas kitam paguoda.

Smalsios akys matė, kaip rugsėjį Adele ir Josephas atšventė šio gimtadienį „Crystal Maze“ žaidimų kambaryje Londone ir vis daugiau laiko praleidžia kartu. Draugai kalba, kad juos siejantis ryšys gana rimtas ir kad Adele atrodo kur kas laimingesnė ir atviresnė nei tuo metu, kai buvo su Koneckiu. „Adele džiaugiasi laisve, nevaržoma galimybe flirtuoti ir rodytis viešumoje su vyrais“, – cituoja spauda šaltinį iš jos aplinkos.

Adele / „Scanpix“ nuotr.
Adele / „Scanpix“ nuotr.

Be muzikos, Skeptą ir Adele sieja tėvystės patirtis – Adele ir Koneckio sūnui Angelo spalį sukako septyneri, o lapkritį pirmąjį gimtadienį švęs Skeptos dukrytė. Slapukas reperis neišduoda atžalos mamos vardo, tik praėjusių metų pabaigoje instagrame pasidalijo nuotrauka, kurioje jis pats iš buteliuko maitina kūdikį. Kiek vėliau parodė ir dukters fotografiją. „Mano angelas sargas“, – skelbė užrašas po ja. Žinomas ir mažylės vardas – vienoje iš dainų Skepta dainuoja esąs River tėvas.

Vienu metu manyta, kad ją pagimdė Naomi Campbell, su kuria Skepta tada lyg ir susitikinėjo, bet nei viena, nei kita prielaida niekada nebuvo patvirtinta. Tai dar vienas bendras ir Adele, ir Skeptos bruožas – abu saugo asmeninį gyvenimą ir pirmiausiai bei labiausiai rūpinasi savo atžalų interesais. Nenuostabu, kad dainininkų atstovai spaudai atsisakė komentuoti „The Sun“ klausimą šia tema. Ir teisybės dėlei reikia pasakyti, kad Adele instagramo žinutė su Skeptos nuotrauka ir grotažyme „Totnamo vaikinas“ bei jausmaženkliu širdute – trejų metų senumo. Taigi vargu ar gali būti laikoma meilės įrodymu.

Naujausi straipsniai