Adele – grįžusi su trenksmu

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-25 09:55
Po netrumpos pertraukos į sceną Didžiosios Britanijos dainininkė Adele grįžo su trenksmu – pirmasis jos kūrinys pagal perklausų ir atsisiuntimų skaičių pagerino net kelis rekordus. Sutikite, būtų sunku rasti labiau į atmintį įsirėžusią dainą už „Hello“.

Adele drąsiai galime vadinti fenomenu – jos albumas „19“, išleistas 2008 metais, sulaukė milžiniškos sėkmės: Jungtinėje Karalystėje tapo platininiu septynis, o JAV – du kartus. Dabar visame pasaulyje garsi britė populiari tapo kone per naktį, ir jos šlovė neblėsta jau septynerius metus. Tačiau nuo ko visa tai prasidėjo?

Dainomis ir jų rašymu nuo pat ankstyvos jaunystės užsiėmusi Adele jomis dalydavosi ne itin populiariuose interneto tinklalapiuose. Baigusi mokyklą, ji turėjo jau visai nemažą repertuarą, tačiau mažai kas apie jį žinojo.

Galiausiai vienas bičiulis nutarė, kad laikas jo talentingai draugei išplaukti į plačiuosius vandenis ir nieko nelaukęs įkėlė trijų jos dainų demonstracines versijas į populiarų melomanų puslapį „Myspace“.

„Time“ viršelis
„Time“ viršelis

Adele dainų mielai klausėsi muzikos mėgėjai, netruko išgirsti ir profesionalai. Mergina sulaukė skambučio iš įrašų bendrovės „XL Recordings“ atstovo. Tačiau būsima žvaigždė taip netikėjo savo jėgomis, jog manė, kad derinamas susitikimas negali būti tikras. Kad nepakliūtų kokiam nors maniakui į nagus, susitikti su prodiuseriu ji keliavo drauge su visą košę užvirusiu draugu.

Žinoma, susitikimas buvo tikras, taip pat ir pasiūlymas bendradarbiauti. 2006 metais ji pradėjo dirbti su prodiuseriu Jimu Abbissu, šis jai padėjo išleisti debiutinį albumą „19“ (vėliau ir albumą „21“). J. Abbissas pasirūpino ir tuo, kad dainininkė būtų kviečiama į televizijos laidas atlikti savo kūrinių. Beje, tikru Adele proveržiu tapo 2007 metais išleista daina „Hometown Glory“, kurią talentinga mergina sukūrė būdama vos šešiolikos.

Kaip minėjome, per pirmuosius metus debiutinis albumas tapo itin populiarus ne tik gimtinėje, bet ir visoje Europoje, o ypač JAV. Adele vieną po kito šlavė prestižinius apdovanojimus ir įvairius titulus, tokius kaip „Dešimtmečio atradimas“.

„Time“ viršelis
„Time“ viršelis

Tiesa, žvelgiant į antrojo albumo sėkmę galima tvirtinti, kad dainininkė yra net ne dešimtmečio, o kur kas reikšmingesnis atradimas. Jos albumas „21“ tapo ketvirtu perkamiausiu albumu per visą Didžiosios Britanijos muzikos istoriją!

Plačiau apie šios charizmatiškos atlikėjos gyvenimą skaitykite 3-ajame savaitraščio „Ji“ numeryje.

„Time“ viršelis
„Time“ viršelis

Naujausi straipsniai