Adele albumas „25“ pagerino visų laikų pardavimų per vieną savaitę rekordą

Adele vaizdo klipe „Hello“ / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-25 08:31
Balsingoji britė Adele pagerino jau nebeegzistuojančiai vaikinų grupei „N’Sync“ priklausiusį rekordą: jos albumo „25“ kopijų per pirmąją savaitę JAV parduota daugiau nei bet kurio kito kada nors pasirodžiusio albumo, praneša „The Hollywood Reporter“.

2000-aisiais pasirodžiusio „N’Sync“ albumo „No Strings Attached“ per pirmąją savaitę JAV buvo parduota 2,416 mln. kopijų ir per 15 metų šio jų pasiekto rekordo pagerinti nepavyko jokiam kitam albumui.

Tačiau viskas pasikeitė, kai praėjusį penktadienį prekyboje pasirodė ilgai lauktas Adele albumas „25“ – jo jau parduota mažiausiai 2,433 mln. kopijų ir pirmoji savaitė dar nė nesibaigė, tad šis skaičius dar augs.

Galutiniai pirmosios savaitės pardavimų rezultatai paaiškės ateinantį sekmadienį. Prognozuojama, kad „25“ gali pasiekti ir 2,9 mln.!​

Sužinoję apie oficialų nukarūnavimą, buvę grupės „N’Sync“ nariai į tai sureagavo socialiniuose tinkluose.

Esu didelis jos gerbėjas... net aš pats nusipirkau tą prakeiktą albumą, – sakė buvęs „N’Sync“ narys.

„Mes oficialiai sakome „Bye Bye Bye“, kuomet Adele sako „Hello“ pasaulio rekordui pagal pirmosios savaitės pardavimus. Sveikinimai!“ – „Twitter“ rašė Lance'as Bassas, juokais pridūręs, kad reikalauja perskaičiavimo.

„Puikiai padirbėta, Adele“, – rašė kitas narys JC Chasezas.

„Rekordams visada lemta būti pagerintiems, bet su šiuolaikinėmis technologijomis ir dabartiniu muzikos verslo modeliu maniau, kad mūsiškį pagerinti bus labai sudėtinga, – „Billboard“ sakė buvęs „N’Sync“ narys Joey Fatone'as. – Kalbant tiesiai šviesiai, aš esu gana patenkintas, kad toks retas talentas kaip Adele tai padarė. Esu didelis jos gerbėjas... net aš pats nusipirkau tą prakeiktą albumą.“​

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai