AC/DC išleido naują dainą ir sugrįžta tokiu sąstatu, kurio jau mažai kas tikėjosi

„AC/DC“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-07 11:29
Šį rudenį pasigirdo kalbos apie atgimstančią grupę AC/DC, o jau šįryt roko legendos pristatė ir šešis metus lauktą singlą pavadinimu „Shot in the Dark“. Taip pat iki galo patvirtino gandus apie septynioliktąjį grupės albumą, kuris vadinsis „Power Up“.

Po pertraukos, kai jau atrodė, kad visa senoji karta atsitraukė, AC/DC sugrįžta su vokalistu Brianu Johnsonu, kuris 2016-aisiais dėl pažeisto ausies būgnelio paliko grupę.

Taip pat prie kultinės australų grupės prisijungia gitaristas Cliffas Williamsas, pasitraukęs 2016 metais po AC/DC pasaulinių gastrolių. 

Prie būgnų sugrįžta ir 2015-aisiais iš grupės išmestas lietuvių kilmės muzikantas Philas Ruddas. O vietoje 2017 m. mirusio Malcolmo Youngo gitarą į rankas paims legendinio muzikanto sūnėnas Stevie Youngas.

Grupės ašimi išlieka Angusas Youngas, kuris 1973-aisiais kartu su broliu Malcolmu subūrė „AC/DC“ ir tapo viena populiariausių grupių istorijoje. Grupės įrašai parduoti daugiau nei 200 milijonų egzempliorių tiražu.

Netrukus pasirodys ir septynioliktasis šių roko ikonų albumas „POWER UP“. Tai bus pirmasis studijinis „AC/DC“ įrašas nuo 2014-ųjų „Rock Or Bust“. Kaip ir pastarojo, taip ir šio prodiuseriu tapo Brendanas O‘Brienas. Albumas pasirodys jau lapkričio 13 d.

Apie savo sugrįžimą „AC/DC“ prašneko dar šį rudenį, o jau šiandien galime išgirsti ir pirmąjį singlą, kuris išlaiko puikiai atpažįstamą grupės skambesį.

Naujausi straipsniai