Abiejų nutrūkusių savo santuokų Jennifer Aniston nevadina nesėkmingomis

Jennifer Aniston / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-27 14:41
Abiejų nutrūkusių savo santuokų Jennifer ANISTON (49) nevadina nesėkmingomis. Tiesiog kartais iš sąjungos pasitraukia laimė. Ir tada turi rinktis, ką su ja daryti. Aktorė ir jos buvę sutuoktiniai rinkosi laimę.

Jennifer susidūrė su tokia dilema dukart ir abu jos gyvenimo vyrai – Bradas Pittas (54) ir Justinas Theroux (47) – tapo buvusiaisiais. Vis dėlto, kaip interviu sausio mėnesio „Elle“ sako aktorė, tai – normalu ir nereiškia, jog viskas žlugo ar tu pats – nevykėlis. Kur kas blogiau būti susituokus vien dėl to, kad bijai vienatvės, bijai neišgyventi. „Gyventi santuokoje, besiremiančioje baime, – tai žlugdyti savo gyvenimą, net jei ir gerų norų vedamam“, – sako Aniston kone antrųjų skyrybų sukakties proga: 2018-ųjų pradžioje ji ir aktorius bei scenaristas Theroux paskelbė nebesą pora.

Jennifer Aniston ir Justinas Theroux / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Aniston ir Justinas Theroux / „Scanpix“ nuotr.

Netrūko versijų, kodėl taip nutiko, – juk jie šešerius metus buvo kartu, pirko bendrą nekilnojamąjį turtą ir visaip pabrėžė siejantį sielos ir proto ryšį. Greičiausiai jiems tiesiog neišėjo būti kartu: Jennifer mėgsta Los Andželą, Justinas – Niujorko vaikis. Skyrėsi interesai, abu vertino laisvę ir nepriklausomybę, poreikį pabūti vieniems. Ir apskritai buvo visai nepanašūs.

Po šių skyrybų tradiciškai atsirado norinčių sugrąžinti pasaką ir vėl supiršti Aniston su pirmuoju vyru – girdi, Aniston saugojo Pitto rašytus meilės raštelius ir juos radęs Theroux neištvėrė tokio jausmų paniekinimo. Kalbėta ir apie Aniston pavyduliavimą – neva Theroux nepamiršo senos meilės Naomi Watts, žmona neišlaikė konkurencijos su buvusia mylimąja. Svarstyta, gal aktorė ir scenaristas išvis nebuvo įteisinę savo santykių – taip lengvai jie nutrūko.

Skyrybos išėjo į naudą Jennifer, kuri, regis, išties žino amžinos jaunystės paslaptį – vasarį penkiasdešimtmetį švęsianti aktorė atrodo veikiau trisdešimt penkerių. Beje, viename iš interviu ji patvirtino išties švęsianti – mėgsta gimtadienius kaip tam tikrus etapus, raginančius apmąstyti, kas nuveikta gyvenime ir kas dar liko nuveikti.

Bradas Pittas ir Jennifer Aniston / Vida Press nuotr.
Bradas Pittas ir Jennifer Aniston / Vida Press nuotr.

Visus metus spauda rašė, kaip Jennifer jau mėnuo po išsiskyrimo linksminasi draugės gimtadienyje, dalyvauja Gwyneth Paltrow vestuvėse, lankosi renginiuose bei vakarėliuose, vaikšto į jogą ir grožio salonus, vakarieniauja su draugais, atrodo dar puikiau nei visada ir apskritai mėgaujasi vienatve ir rūpinasi savo laime.

Vienu metu kalbėta apie paslaptingą gerbėją ne iš kino pasaulio (vieni sakė, kad tai Elonas Muskas (47), kiti – kad vienas iš „Google“ įkūrėjų Sergey Brinas (45). Vasarą Aniston filmavosi Italijoje juostoje „Paslaptinga žmogžudystė“ (dar vieno jos filmo „Moliūgas“ premjera ką tik įvyko JAV), pradeda filmuotis naujame seriale, kurį pati ir prodiusuoja kartu su kolege Reese Witherspoon.

Tarsi norėdama padaryti galą gandams apie nelaimingąją Jennifer, kuriai nesiseka šeimyninis gyvenimas, vasaros pabaigoje interviu „InStyle“ aktorė sakė, kad jos širdis nesudaužyta. Ir kalbėjo ne tik apie pastarąjį išsiskyrimą, bet apie publikos stereotipus.

Jennifer Aniston / Vida Press nuotr.
Jennifer Aniston / Vida Press nuotr.

„Šalia Jen neištveria joks vyras“, „Jen nenori vaikų, nes galvoja tik apie save ir savo karjerą“... Visi mano, kad aš palaužta. Pirmiausia – su visa pagarba – aš nesielvartauju. Antra, abi prielaidos niekuo nepagrįstos. Niekas nežino, kas dedasi už uždarų durų. Niekas nesusimąsto, kaip tokie svarstymai gali užgauti mane ir mano partnerį. Niekas nežino, ką išgyvenau ar kokių medicinos procedūrų patyriau. Moteris spaudžiama susilaukti vaikų, o jei negimdo, tampa brokuota preke. Galbūt mano paskirtis šitame pasaulyje – ne susilaukti palikuonių. Galbūt yra kas kita svarbaus, kas man skirta“, – sakė aktorė scenaristei Molly McNearney.

Gerbėjų noras apvaikinti ar ištekinti Aniston – nenumaldomas. Bet ir naujajame interviu ji pabrėžia niekada nebuvusi iš tų merginų, kurios svajoja apie vestuves. Ir net kai Pittas paprašė jos rankos, tai buvo labai keista. Ir turbūt milijoninį kartą per savo karjerą komentuoja vaikų klausimą, kuris ją gana rimtai gąsdina. „Esama moterų, kurios gimusios būti žmonomis ir motinomis. Aš nežinau, ar man taip išeitų, – sako ji. – Bet kas žino, kas manęs laukia ateityje, kalbėtume apie naujus santykius ar vaikus. Kaip ir kodėl vaikai ateina arba... neateina? Bet mokslas ir stebuklai leidžia mums šiandien vėliau turėti tai, kas anksčiau buvo įmanoma tik jaunystėje.“ 

Naujausi straipsniai