Abejonių neliko – J.Lo ir B.Affleckas vėl kartu: atlikėjos 52-ąjį gimtadienį vainikavo jųdviejų saldus bučinys

Jennifer Lopez su Benu Afflecku / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Apie savo atsinaujinusius santykius nelinkę kalbėti dainininkė Jennifer Lopez (52) ir aktorius Benas Affleckas (48) nebeslepia savo jausmų. Liepos 24 d. švęsdama 52-ajį gimtadienį J.Lo patvirtino ilgai besitęsiančias spėliones ir pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuotas jos ir aktoriaus bučinys.

Šeštadienį pasaulinio garso atlikėja Jennifer Lopez minėjo gimtadienį, kurį atšventė kartu su aktoriumi Benu Afflecku. 52-ąjį J.Lo gimtadienį vainikavo ilgai lauktas viešas pripažinimas apie jųdviejų atsinaujinusius santykius.

Atlikėja socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuotas saldus jos ir B.Afflecko bučinys.

„52! Ką tai daro...“, – pasidalijusi keliomis savo ir viena nuotrauka kartu su Benu rašė Jennifer.

Tokiu viešu pripažinimu apie J.Lo santykius su B.Afflecku jau spėjo pasidžiaugti jos gerbėjai. „Džiaugiuosi, kad patvirtinote tai oficialiai, pačiu mieliausiu būdu“, – po atlikėjos pasidalinta nuotrauka rašė viena gerbėja. „52-ejų dar niekas taip gerai neatrodė! Esu laimingas jus matydamas kartu“, – pastebėjęs ir nepriekaištingą Jennifer Lopez figūrą pridūrė kitas gerbėjas.

Žmonės.lt primena, kad Jennifer Lopez ir aktorius Benas Affleckas 2002 metais buvo paskelbę apie savo sužadėtuves, tačiau vestuves po metų nukėlė, o 2004 metais pranešė, kad suka skirtingais keliais. 

Šių metų balandį J.Lopez pranešė apie jos ir Niujorko „Yankees“ žaidėjo Alexo Rodriguezo skyrybas. Apie nutraukiamas sužadėtuves pora prisipažino išplatinę bendrą pranešimą. 

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / Vida Press nuotrauka

„Supratome, kad mes esame geresni kaip draugai, ir tikimės tokiais išlikti. Mes ir toliau dirbsime kartu ir palaikysime vienas kitą bendruose versluose ir projektuose. Linkime vienas kitam geriausio. Iš pagarbos vaikams, norime pasakyti tik tai, kad labai dėkojame visiems, siuntusiems gerus žodžius ir palaikymą“, – buvo rašoma poros pranešime.

Nuo tada J.Lo vis dažniau pastebima su Benu Afflecku.

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas Venecijos kino festivalyje (20 nuotr.)
+14
Aktorei ir dainininkei Jennifer Lopez – 45-eri (156 nuotr.)
+150
Skaitykite daugiau