Aarono Perezo dovana Urtei – prabangus BMW automobilis

Aaronas Perezas su savo mergina Urte / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-10 10:41
Amerikietis milijonierius Aaronas Perezas KK2 žurnalistams atskleis, kad jam tenka išleisti nemenkas sumas lepinant savo sužadėtinę lietuvaitę Urtę. Paskutinė Aarono dovana sužadėtinei – naujas sportinis automobilis BMW. „Jis kainavo apie 55 tūkstančius eurų, nebuvo labai brangus“, – sako Aaronas.

Jis atskleis, kad automobilis buvo staigmena merginai. „Pastačiau automobilį priešais namus, ji tuo metu buvo sporto klube, o grįžusi namo, pastebėjo. Urtė nežinojo, kieno šis automobilis, todėl palikau raštelį, kuriame parašiau, kad jai reikia apsisukti ir kas bus už tavęs – tai tavo, o raktai pašto dėžutėje. Tuomet suprato, kad tai mano staigmena“, – sakys A. Perezas.

„Ji išlepinta, ji dabar turi „Rolex“ laikrodį, labai prabangų žiedą, ji turi dizainerių kurtus rankinukų, įvairiausių apyrankių“, – šį antradienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK kalbės A. Perezas.

Vyras pasakos nuolatos nerimaujantis dėl Urtės, mat bijantis, kad jos nenuviliotų kiti vyrai, todėl tenka ją lepinti ir stebinti brangiomis dovanomis. „Mėgstu stebinti, bet ne per daug. Nenoriu jos sugadinti, nenoriu išlepinti per daug“, – pasakos A. Perezas.

Urtė šiuo metu gyvena Los Andžele, o daugelis apie tokį gyvenimą galėtų tik pasvajoti. „Ji jau turi draugų, eina į sporto klubą, eina apsipirkinėti, mokosi gaminti, vedžioja šunį, kuriasi savo gyvenimą. Labai miela tai stebėti“, – laidoje KK2 kalbės A. Perezas.

Aaronas atskleis, kad jo ir gražuolės Urtės vestuvės įvyks tuomet, kai tik jai sukaks aštuoniolika metų. „Palauksim, kol jai sueis 18 metų, ir labai greitai susituoksim, tikriausiai Lietuvoje. Norėčiau, kad tai įvyktų Klaipėdoje prie jūros. Noriu surengti labai dideles ir prabangias vestuves pajūryje“, – pasakos A. Perezas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai