Aaronas Perezas skelbia konkursą: už nuotrauką su juo Vilniuje vėl dovanos dolerių

Aaronas Perezas su draugu Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-22 10:51
Jaunasis milijonierius Aaronas Perezas (28) šiemet buvo paskelbęs konkursą: pirmasis jį mūsų šalyje sutikęs ir įsiamžinęs žmogus gavo piniginę kelių šimtų JAV dolerių premiją. Konkursas sulaukė tęsinio. Šį penktadienį vėl bus galima gauti dovanų. Tik šįkart dvigubai daugiau.

„Pamenu, kad šią vasarą mane Vilniaus oro uoste pasitiko būrys iššūkį priėmusių žmonių. Jie siekė už tai, kad mane pirmieji pamatys Lietuvoje ir įsiamžins, gauti piniginę premiją. Tada keli jaunuoliai net pateko į Vilniaus oro uosto bagažo išdavimo salę, kad pirmieji mane sutiktų. Pamenu, kad tada daviau pažadą, jog panašų iššūkį organizuosiu dar kartą. Todėl skubu tesėti duotą pažadą. Vėl organizuoju atrakciją, nes atvykstu į Lietuvą. Kadangi dabar šventinis laikotarpis, todėl ir premija bus didesnė nei pirmą kartą – 500 JAV dolerių“, – sakė Aaronas.

Jaunasis milijonierius praneša, kad šį kartą sąlygos bus panašios. Tik jo reikėtų ieškoti ne Vilniaus oro uoste, o prabangiame viešbutyje, kuriame jis apsistos kartu su savo bičiuliu, Amerikos dainininku Mattu Grace‘u.

„Vos atvykę į Lietuvą, su Mattu skubėsime į viešbutį. Neišduosiu jo pavadinimo, tačiau galiu pateikti kelias detales. Jis yra vienas prabangiausių šalyje ir yra įsikūręs šalia sostinės širdies. Lietuvoje su Mattu būsime prieš pat šventes. Pirmasis ar pirmoji sutikę mane su bičiuliu prie viešbučio, įsiamžinę ir patalpinę nuotrauką savo „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose iš karto gaus iš manęs 500 JAV dolerių”, – sąlygas pasakoja A.Perezas.

Vyras čia atvyko praleisti švenčių su savo mylimąja, taip pat susitvarkyti kelis verslo reikalus bei duoti interviu televizijai bei radijo laidoms.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai