Aaronas Perezas kviečia dalyvauti žaidime: laimėtojui – piniginis prizas

Aaronas Perezas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-23 16:24
Iš karto po Joninių į Lietuvą darbinio ir asmeninio vizito atvyksta jaunasis milijonierius iš Jungtinių Amerikos valstijų (JAV) Aaronas Perezas. Lietuvoje jis lankysis su savo draugu, dainininku Mattu Grace‘u, o tik atvykęs į mūsų šalį pažadėjo smagią pramogą, už kurią bus galima gauti premiją.

„Man visada patiko netikėti sprendimai ir atrakcijos, todėl sugalvojau smagų žaidimą. Iš karto po Joninių, penktadienį atvykstu į Lietuvą, kur viešėsiu kelias savaites. Čia tvarkysiu verslo reikalus, reklamuosiu savo milijonieriams skirtą pažinčių portalą DestinationGirls.com ir pramogausiu, – savo planus atskleidžia Aaronas. – Noriu pirmam mane sutikusiam žmogui įteikti piniginę premiją.“

A.Perezo siūlomo žaidimo sąlygos paprastos. Reikia susekti, kada milijonierius pasirodys Lietuvoje, prie jo prieiti, pasakyti, kad dalyvauji žaidime. Pirmasis laimingasis ar laimingoji bus paviešinti asmeninėje Aarono „Instagram“ paskyroje. Laimingajam ar laimingajai milijonierius iš karto įteiks prizą – 200 JAV dolerių.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kad būtų lengviau Aaroną surasti Lietuvoje, jis tiems, kurie yra pasiryžę dalyvauti šiame žaidime, yra paruošęs keletą užuominų:

1) Iš JAV, Los Andželo, išskrisiu tada, kai Lietuvoje bus švenčiamos Joninės, bet jūsų šalyje būsiu penktadienį;
2) Lėktuvas Vilniuje planuoja leistis ne ryte;
3) Iš oro uosto vyksiu į viešbutį Vilniaus centre;
4) Penktadienį tikrai linksminsiuosi naktiniuose klubuose;
5) Daugiau užuominų galėsite rasti mano „Instagram“ paskyroje.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai