Arūnas Valinskas papasakojo apie ryšį su gyvūnais: namuose laksto alpakos, šunys ir katės

Arūnas Valinskas su savo alpakomis
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-28 15:40
Sekmadienio rytą žiūrovus prie ekranų suburs pramoginė laida visai šeimai „Mano geriausias draugas“. Šį kartą laidos vedėjas Eimutis Kvoščiauskas apie tikrą draugystę tarp žmonių ir augintinių kalbėsis su TV laidų prodiuseriu ir vedėju Arūnu Valinsku, kuris paskaičiavo turėjęs daugiau nei 25 šunis.

Žinomas vyras yra tikras gyvūnų mylėtojas, kartu su žmona Inga Valinskiene auginantis keturis šunis, tris kates, dvi papūgas, šešias alpakas bei prižiūrintis akvariumą. Auginti alpakas sugalvojo A.Valinsko sūnus, o šie protingi gyvūnai pavergė visų širdis.

„Alpakos – labai įdomūs gyvūnai, kupranugarių giminės, kilę iš Pietų Amerikos. Alpakos gyvena aukštai kalnuose, o mūsų klimatas joms visai nešaltas. Visos alpakos turi savo vardus. Alpakų vilna yra išskirtinė, itin kokybiška. Mūsų šunys su alpakomis draugauja labai gražiai. Jei paskaičiuoti, esame turėję daugiau nei 25 šunis. Dvi katės atkeliavo iš Nidos, pusiau laukinukės“, –  sako A.Valinskas.

Arūnas Valinskas su alpakomis / Laidos stop-kadras
Arūnas Valinskas su alpakomis / Laidos stop-kadras

Laidos „Mano geriausias draugas“ kūrybinei komandai A.Valinskas atvėrė savo namų duris ir supažindino su mylimais augintiniais. Pašnekovas pasakos, kaip jis rūpinasi tokiu gausiu ūkiu ir kaip gyvūnams pavyksta sutarti. TV prodiuseris atskleis, kaip visi skirtingi gyvūnai atsirado jo namuose. Taip pat žinomas vyras studijoje prisimins juokingą istoriją – auginama papūga išmoko imituoti telefono skambučio garsą ir taip sugebėdavo apgauti šeimininkus!

Arūnas Valinskas su savo augintiniais / Laidos stop-kadras
Arūnas Valinskas su savo augintiniais / Laidos stop-kadras

„Kaip su Inga juokaujame, ne mes gyvūnus laikome – mes pas juos gyvename. Žmogus, koks jis bebūtų, dažnai žiūri, kas jam naudinga. O ypač santykiuose su kitu žmogumi. Šunys neturi tokio dalyko. Gyvūnai moko vaikus atsakomybės ir žmogiškumo, lavina juos. Jei gražiai elgiasi su augintiniais, gražiai elgsis ir su žmonėmis”,  – sako A.Valinskas.

„Mano geriausias draugas“ laidos žiūrovų laukia pašnekesiai apie gyvūnus bei viktorinos. Daugybę naudingų patarimų pažers gyvūnų geros elgsenos specialistė Vilma.

Edukacinė laida visai šeimai „Mano geriausias draugas“ sekmadieniais, 11.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama