A.Valentaitė atskleidė, kokia proga susitiko su B.Johnsonu: įspūdį paliko britų premjero humoras

Asta Valentaitė, Glenas Machesteris ir Borisas Johnsonas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Didžiojoje Britanijoje savo gyvenimą kurianti Asta Valentaitė kartu su sužadėtiniu milijonieriumi Glenu Machesteriu neseniai dalyvavo prašmatniame priėmime, į kurį rinkosi britų elitas. Portalui Žmonės.lt A.Valentaitė atskleidė, kad į šį pakvietė Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas.

Prabangioje vakarienėje dalyvavusi A.Valentaitė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad išskirtinė vakarienė vyko Blenheimo rūmuose, pastatytuose XVIII amžiuje.

„Dabar šis pastatas ir parkas yra saugomi UNESCO. Savaime suprantama, pandemija gerokai pristabdė visą socialinį gyvenimą, todėl tai buvo mūsų pirmas renginys po paskutiniojo karantino šalyje“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt šypsosi išskirtinės progos sulaukusi A.Valentaitė.

Su Jungtinės Karalystės ministru pirmininku susipažinusi A.Valentaitė sako, kad B.Johnsonas jai paliko labai šilto žmogaus įspūdį. Lietuvę sužavėjo ir puikus jo humoro jausmas.

„Labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę asmeniškai susipažinti su šalies premjeru, tai išties neeilinė asmenybė tiek Didžiojoje Britanijoje, tiek tarptautinėje arenoje“, – Žmonės.lt sako ji.

„Nors apsikeitėme vos keliomis frazėmis, Borisas Johnsonas sudarė labai malonaus, žavingo žmogaus įspūdį, su ypatingai geru humoro jausmu“, – priduria A.Valentaitė.

Britų elito vakarienėje dalyvavusi A.Valentaitė išskirtinei progai pasirinko mėlynos spalvos suknelę atvirais pečiais, kurią derino su minimalistinio stiliaus rankine.

Asta Valentaitė, Glenas Machesteris ir Borisas Johnsonas / Asmeninio albumo nuotr.

Vienas žymiausių Lietuvos modelių su britų verslininku Glenu Manchesteriu susižadėjo šių metų vasarą. Žinoma moteris mylimajam „Taip!“ ištarė Maljorkoje.

Šia žinia Asta Valentaitė pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Esame laimingi ir susijaudinę pranešdami, kad ką tik susižadėjome Deià! Svajonių vieta svajonių išsipildymui“, – rašė Asta Valentaitė, kuriai mylimasis Glenas Manchesteris pasipiršo Maljorkoje.

Moteris pasidalijo ir įspūdingais kadrais, kuriuose užfiksuotos sužadėtuvių akimirkos bei prabangus sužadėtuvių žiedas.

Kartu daugiau nei trejus metus esanti pora praeitų metų gruodį sutiko pasikalbėti su žurnalu „Žmonės“. Interviu metu jiedu prisiminė, kad jau pirmąjį pažinties vakarą Vilniuje vienas kitu susižavėjo.

„Sunku apsakyti, kokia man Asta tądien pasirodė graži, todėl net kiek drovėjausi“, – pasakojo Glenas. Tačiau bendravimą lengvino smagiai besivystantis pokalbis ir taip šnekučiuodamiesi restoraną paliko paskutiniai... Iki šiol, tikina, restoranų duris užveria prieš pat jų darbo pabaigą, nes užsišneka ir visai praranda laiko nuovoką.

„Asta – man skirta moteris ir mes iš tiesų esame komanda. Nedidelė, bet tikra komanda. Tos pačios vertybės ir vienoda ateities vizija sukūrė bendrumo jausmą ir pasitikėjimą vienas kitu“, – pavydėtinai gražiai apie meilę lietuvei kalbėjo britų verslininkas.

Asta Valentaitė (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau