A. Štukytė apie gyvenimo iššūkius: „Net siekiant karjeros, pirmenybę galima teikti šeimai“

Naujo lietuviško serialo „Šviesoforas“ pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antrajame TV3 serialo „Šviesoforas“ sezone – nuotaikingi ir šmaikštūs ne tik personažai, bet ir juos įkūnijantys aktoriai. Viena jų – visiems puikiai žinoma teatro, kino ir televizijos aktorė Aušra Štukytė. Komiškų situacijų meistrė nepraleidžia progos pajuokauti ir realybėje, šmaikščiai pasakojo apie vyro ir moters vaidmenis šeimoje, vertybes bei jauniausią serialo aktorių, ekrane tapusį jos pirmagimiu.

Nuotaikingas ir gero gyvenimiško humoro nestokojantis serialas „Šviesoforas“ ir toliau pasakoja apie trijų vyrų draugystę ir jų santykius su moterimis. Šį kartą viena jų – A. Štukytės įkūnyta Irma – rūpestinga, ką tik vaikelio susilaukusi mama.

Nors vyrauja nuomonė, kad siekiančios karjeros moterys negali būti ir geros namų šeimininkės, aktorė šiam požiūriui nepritaria. „Karjeros siekianti asmenybė, negali būti dar ir rūpestinga, bei prie namų prisirišusia moterimi? Kategoriškai nesutinku. Puikiausiai galima viską suderinti ir net siekiant karjeros, pirmenybę teikti šeimai”, – atviravo A. Štukytė.

Seriale aktorės įkūnyta Irma – pasimetusi tarp savo norų ir greit keičianti nuomonę. A. Štukytė prisipažįsta, kad kartais tai būdinga ir jai pačiai. „Matyt esu moteris, kuriai būdingas dvejojimas. Blaškausi, kaip Irma, tarp remontų ir naujo būsto paieškų“, – samprotavo aktorė.

Šeimyninius santykius seriale „Šviesoforas“ su kolegomis gvildenanti aktorė atvirauja, kad šeimoje visada svarbiausia rasti kompromisą. „Irmos ir Alberto šeimoje yra būtent taip – nuolatiniai bandymai rasti geriausią išeitį. Jei vienoje serijoje Albertas lieka teisus, tai kitoje Irma bus nugalėtoja. Ir paskutinis žodis visada paliekamas meilei“, – šypsojosi A. Štukytė.

Visai neseniai aktorės seriale kuriamas personažas susilaukė pirmagimio ir ekrane ji tapo mama. Mažąjį jos sūnų vaidina vos šešių mėnesių Lukas, kuriam pagyrų negaili visa filmavimo grupė. „Režisierius, prieš metus dirbęs su panašaus amžiaus aktoriumi iš Latvijos, negali atsistebėti, kaip puikiai vyksta filmavimai – nei ožių, nei isterijų. O labiausiai Lukui patinka studijuoti margų Irmos suknelių raštus. Tad serialo rūbų dailininkė dėmesingai pildo jaunojo aktoriaus poreikius”, – juokdamasi pasakojo aktorė.

Mamos vaidmenį įkūnijančiai A. Štukytei puikiai talkina ir rūpestingo tėčio vaidmenį atliekantis Nerijus Gadliauskas. Aktorė teigia, kad didėjantis vyrų įsitraukimas į vaiko auginimą, išėjimas tėvystės atostogų – puikus pokytis visuomenėje. „Aš tai vertinu puikiai. Tėčiai linksmi, išradingi ir labai kūrybiški vaikų auklėtojai. Tad, kodėl ne?“, – nuotaikingai kalbėjo moteris.

Televizijos žiūrovai A. Štukytę įpratę matyti vaidinant komedijose, dažnai atliekant komiškus vaidmenis, tačiau aktorė to nesureikšmina. „Vaidinant ir komiškus, ir dramatiškus charakterius tenka įdėti vienodai pastangų. Nėra nieko rimčiau, nei komedija“, – šypsojosi aktorė.

Antrasis komiško TV3 serialo „Šviesoforas“ sezonas ir toliau pasakoja apie trijų draugų – Edvino, Alberto ir Raimondo – draugystę, tarpusavio santykius ir santykius su moterimis. Tai trijų neišskiriamų draugų istorija, o jų asmeniniai gyvenimai primena šviečiančius šviesoforo signalus. Serialo herojai – labai skirtingų charakterių, tačiau juos sieja draugystė ir nuoširdi meilė moterims. Pagrindinius serialo herojus ir toliau įkūnija televizijos žiūrovų pamilti aktoriai – Nerijus Gadliauskas, Povilas Laurinkus ir Rokas Petrauskas, kuriems kompaniją palaiko žavios aktorės – Aušra Štukytė ir Dalia Morozovaitė.

„Šviesoforas“ pirmadieniais – ketvirtadieniais, 19.30 val. per TV3!

Skaitykite daugiau