A. Schwarzeneggerio nesantuokinis sūnus Josephas – tikra tėvo kopija

Arnoldas Schwarzeneggeris su nesantuokiniu sūnumi Josephu Baena / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Prieš aštuonerius metus Arnoldo Schwarzeneggerio (72) šeimą išardžiusį skandalą jo dalyviai mielai pamirštų. Bet primena nesantuokinio aktoriaus sūnaus Josepho Baenos (22) gimtadienis ir stulbinamas panašumas į tėvą.

Josepho gimtadienis lyg tyčia – penkios dienos po Schwarzeneggerio oficialaus jaunylio Christopherio (22) gimimo datos. Buvusi aktoriaus žmona Maria Shriver (63) dienų tikslumu žino, kada jos – tada dar sutuoktinis – miegojo su buvusia jų namų tvarkytoja Mildred Baena (58), dvidešimt metų už 4400 JAV dolerių per mėnesį prižiūrėjusia namus Brentvude. Šiandien abu buvę sutuoktiniai turi naujus partnerius, Schwarzeneggeris ne viename interviu prisipažino kaltas dėl subyrėjusios santuokos, bet žinia apie nesantuokinę atžalą, nesėkminga psichoterapija bandant išsaugoti šeimą (kalbama, kad lemiamas konfliktas ir įvyko psichoterapeuto kabinete) ir išsiskyrimas po 25 kartu praleistų metų – nelengvas reikalas. Ypač nemalonu turėjo būti teisėtai žmonai, seniai įtarusiai, kad išsiskyrusios namų tvarkytojos paauglys sūnus, kurį toji atsivesdavo į darbą, – jos vyro vaikas. Galiausiai Shriver paklausė tiesiai. Neišlaikiusi Mildred, sakoma, puolė ant kelių ir prisipažino.

Šiandien ir mes žinome tai, ką sužinojo Maria. Schwarzeneggerio garbei reikia pasakyti, kad viskam išėjus aikštėn jis oficialiai pripažino tėvystę (iki tol Josepho gimimo liudijime figūravo jo motinos ankstesnis vyras Rogelio Baena, su kuriuo ši išsiskyrė netrukus po to, kai gimė sūnus) ir padėjo jam, kaip ir kitiems keturiems santuokoje gimusiems vaikams.

Aktorius yra sakęs, kad šis jo sūnus – nepaprastas žmogus, puikiai viską suprantantis ir, kaip ir visa šeima, išgyvenęs sunkius laikus. „Taip jau išėjo, o dabar reikia su visu šituo gyventi. Kitos išeities vis tiek nėra“, – filosofiškai svarstė veiksmo filmų žvaigždė.

Rūpinimasis Josephu, kurį visi vadina Joe, neapsiribojo vien materialine parama, nors, pavyzdžiui, berniuko mama gavo dovanų namą, esantį apie 200 kilometrų nuo Brentvudo. Visus tuos metus Schwarzeneggeris yra tikras tėvas: pasirūpino, kad namuose būtų įrengta sporto salė, atsivedė Joe į savo mėgstamą garsųjį sporto klubą „Gold’s Gym“ Los Andžele, treniruoja sūnų, einantį jo pėdomis kūno rengybos srityje, viešai didžiuojasi jo gabumais. Vaikis baigė Pepperdine’o universitetą (beje, čia susipažino su dabartine drauge modeliu Nicky Dodaj), studijavo verslo vadybą ir buvo prestižinės „Alpha Tau Omega“ brolijos narys. Tai irgi laimėjimas – studijų laikais susiformavę ryšiai vis dar reiškia daug.

Vaikinas ir išvaizda, ir pomėgiais labai panašus į tėvą, reguliariai dalyvauja kūno rengybos varžybose, neseniai atidarė sporto klubą, neįmantriai pavadintą „Joe Club“, bet aprūpintą modernia įranga. Kai kas sako, kad Schwarzeneggeris geriau jaučiasi šios savo atžalos draugijoje nei su teisėtais vaikais, išlepintais tėvų šlovės ir pinigų, tačiau aktorius puikiai sutaria ir su vyresniuoju sūnumi Patricku (26), siekiančiu modelio ir aktoriaus karjeros; pavasarį jie davė bendrą interviu žurnalo GQ vokiškajai versijai ir kartu nusifotografavo viršeliui. „Pirmas bendras tėvo ir sūnaus interviu“ – skelbė antraštė jame.

Pikti liežuviai šneka, kad teisėti Schwarzeneggeriai nepriima pavainikio. Įveikę 2011-ųjų krizę, jie kaip įmanydami saugo asmeninį gyvenimą, nors – kokio privatumo gali tikėtis Kennedy klano nariai (Shriver – prezidento Johno F. Kennedy dukterėčia). Puskraujis Schwarzeneggeris nebuvo pakviestas į Katherine (29) ir Chriso Prattto (40) vestuves Kalifornijoje šią vasarą, tik pasveikino jaunavedžius instagrame. Nebuvo jo ir bendroje nuotraukoje, kuria Catherine pasidalijo per Pasaulinę brolių ir seserų dieną, tačiau Joe paspaudė patinka po ja. Vaikinas beveik visada taip įvertina savo giminaičių žinutes, bet, regis, nei Katherine, nei Christina (28), nei Patrickas neseka Josepho ir laikina tik tas savo tėvo fotografijas, kuriose jis įamžintas be Joe. Net pastarajame Koučelos festivalyje, kuriame buvo vienu metu, Patrickas ir Joe nebendravo. Arba gerai slėpėsi nuo kamerų.

Skaitykite daugiau