A.Pilypaitei teko įveikti ne tik sunkią ligą, bet ir patyčias: negalėjo patikėti žmonių žiaurumu

Asta Pilypaitė / „SJ Photography“ ir „Fotobanko“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Neseniai 50-tąjį gimtadienį atšventusi Asta Pilypaitė – daugybę metų negęstanti, gerbėjų nestokojanti estrados žvaigždė, kuriai, rodos, nieko nestinga. Tačiau šį vakarą LNK laidoje „KK2 penktadienis“ moteris pirmą kartą prabils apie skaudžiausius pastarųjų metų įvykius, po kurių atsigauti buvo itin sunku.

„Prieš keletą metų mano gyvenime iš tiesų buvo sunki situacija, staiga susirgau, buvo didelis skydliaukės sutrikimas, kuris lėmė ryškų pokytį mano veide. Labai buvau nelaiminga, labai liūdėjau, nes veidas – mano profesijos dalis. Vieną kartą, grįžusi iš parduotuvės, gaunu laišką: matėm tave parduotuvėje, kokia tu baisi, ten visos gražios tik televizijoje“, –  pasakojo Asta Pilypaitė, kuri tąkart gavusi žiaurų laišką dar ilgai negalėjo atsigauti.

Kai po sunkios ligos pagaliau išdrįso nueiti į nediduką sporto klubą, A.Pilypaitė sulaukė ir antrojo panašaus laiško. Dainininkė sako niekaip negalėjusi įsivaizduoti, kad aplink yra tokių piktų žmonių, kurie ją pamatę ne tik pagalvoja, bet ir savo mintis nesidrovi rėžti tiesiai į akis. Asta neslėpė, kad patyčios jai buvo itin skaudžios ir todėl, kad tuo metu ji sunkiai sirgo, gydėsi ir tikrai išgyveno dėl savo ateities.

Asta Pylipaitė

Apie sudėtingus iššūkius „KK2 penktadienyje“ prabils ir kitos garsios šalies damos. Šiaulietė Rita Skalandienė į filmavimą atvyks kardinaliai pasikeitusi. Lygiai prieš metus viešėjusi laidoje ji pažadėjo numesti svorio ir jai pavyko! Rita dabar – beveik 50-čia kilogramų lieknesnė.

„Prieš metus svėriau 127 kilogramus. Lipdama į 5 aukštą uždusdavau tris kartus ir galvodavau, kad tai – normalu. Deja, kaip paaiškėjo po kraujo tyrimų, turėjau daug sveikatos bėdų ir tai nenormalu 28-erių metų žmogui“, – savo patirtimi Rita dalinsis „KK2 penktadienyje“.

Šventinė „KK2 penktadienio“ laida apie ypatingas moteris ir jų patirtis – jau šį vakarą, 19.30 val., per LNK!

Asta Pilypaitė (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau