A.Martinėnas-Vudis su sužadėtine Sandra susilaukė antro sūnaus: suteikė ypatingą vardą

Arvydas Martinėnas-Vudis ir jo sužadėtinė Sandra Stučinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-24 10:07
„Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusio atlikėjo, grupės „Dar“ nario Arvydo Martinėno-Vudžio (37) ir jo sužadėtinės Sandros Stučinskaitės namuose – džiugios akimirkos. Porai gimė antras sūnus.

Gegužės 22 d., šeštadienį Arvydas Martinėnas-Vudis su sužadėtine Sandra Stučinskaite susilaukė antrojo vaiko. Sūnus pavadintas ypatingu vardu – Rojumi.

„Vardą buvome išrinkę jau senai. Tiesą sakant, mūsų pirmasis sūnus Elajus turėjo būti pavadintas Rojumi, tačiau paskutinę akimirką apsigalvojome. Kadangi šis vardas mums patiko, nusprendėme – jei šeimoje gims dar vienas berniukas, šįkart jį tikrai pavadinsime Rojumi“, – portalui Žmonės.lt komentavo A.Martinėnas.

Atlikėjas neslėpė, kad su sužadėtine Sandra turi numatę ir dar kelis vaikų vardus ateičiai. „Dabar esu dvejų berniukų tėtis. O kas toliau? Reikia ir mergaitės!“.

Portalui Žmonės.lt A.Martinėnas atskleidė, kad antrojo sūnaus kol kas dar nematė, kadangi šiuo metu sužadėtinė yra ligoninėje, o jis prižiūri jų trejų metų pirmagimį Elajų.

„Ne tik aš, bet ir Elajus – kartu laukiame, kada pamatysime mamą ir Rojų. Elajus jau pratinasi sakyti „brolis“, bet dažniau jam išeina ištarti „rublis“. Na, bet viskas su laiku!“, – linksmai nusiteikęs kalbėjo Arvydas Martinėnas-Vudis.

Naujausi straipsniai