A.Mamontovui pakeitus koncerto areną – V.Ušacko atsakas apie tariamus ryšius su Rusija

Andrius Mamontovas, Vygaudas Ušackas / Žygimanto Gedvilos / BNS ir Luko Balandžio / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėjui Andriui Mamontovui paskelbus, kad atsisako planų koncertuoti „Avia Solutions Group“ arenoje, įmonės valdybos narys Vygaudas Ušackas paviešino bendrovės poziciją. Jis pabrėžia, kad prasidėjus karui, „Avia Solutions Group“ viena pirmųjų išėjo iš Rusijos rinkos, o bendrovės kapitalas priklauso europiečiams ir amerikiečiams.

Andrius Mamontovas apie sprendimą keisti koncertų salę paskelbė po to, kai vieta sulaukė kritikos dėl galimų „Avia Solutions Group“ ryšių su Rusija.

Pats dainininkas ketvirtadienį teigė, kad ASG arenoje koncertas neįvyks „dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių“, bet jų neįvardijo.

Andrius Mamontovas / Algirdo Kubaičio / BNS nuotr.

Įmonių grupės „Avia Solutions Group“ valdybos narys bei „Avia Solutions Group“ arenos valdybos pirmininkas Vygaudas Ušackas po minėtos žinios išplatino pareiškimą. Jame teigia, kad „Avia Solutions Group“ yra Europos ir JAV kapitalo įmonė, pritraukusi istoriškai didžiausias Lietuvoje JAV investicijas, siekiančias net 300 mln eurų, veikianti 68 valstybėse, bet ne Rusijoje.

Vygaudas Ušackas / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Griežtai laikomės JAV ir Europos šalių sankcijų politikos. Priešingai nei kartais klaidingai teigiama, 2020-ųjų vasarį atsisakėme aptarnauti „Prigožino lėktuvą”, nors valstybinės institucijos davė leidimą jam skristi ir nusileisti Vilniaus oro uoste. „Avia Solutions Group“ jau nuo 2014 metų nuosekliai mažino verslus Rusijos rinkoje, o šiemet, prasidėjus karui, buvo viena pirmųjų tarptautinių įmonių, išėjusių iš Rusijos rinkos", – portalo Žmonės.lt gautame komentare teigė jis.

V.Ušackas sakė, kad įmonių grupė, kartu su JAV investuotojais, ir toliau plečia veiklą Vakaruose, kasmet įsigydama po 5-6 naujas įmones Šiaurės Amerikoje ir Europoje, o Lietuvoje aktyviai vysto modernų aviacijos technologijų miestelį.

Pasak jo, netolimuose planuose – „Avia Solutions Group“ arenos remontas, po kurio arena taps viena moderniausių sporto ir kultūrinių renginių vietų Baltijos šalyse.

Primename, kad rugsėjo 3-iąją Vilniuje planuotas A.Mamontovo koncertas perkeltas į Kauno „Žalgirio“ areną ir vyks gruodžio 25-ąją.

„Skubu nuraminti visus, įsigijusius bilietą į Vilniaus koncertą – Jūsų turimas bilietas galioja. Šalia atsiprašymo už sukeltus nepatogumus, pažadu, kad pasikeitusieji bilietą gaus dovaną – naujausią kompaktinę plokštelę „Paleisk“.

Koncertas KITOKS PASAULIS. KALĖDOS bus papildytas naujomis dainomis, dar įspūdingesniais sceniniais efektais ir, aišku, gera nuotaika, juk Kalėdos – tai stebuklų metas!“, – feisbuke rašė A.Mamontovas.

Skaitykite daugiau