A. Mamontovas apie Dovilės Rimkevičiūtės dainos pasirinkimą „X Faktoriuje“: „Savęs pastatymas į pavojų“

Andrius Mamontovas / Laidos kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-16 13:35
Sekmadienį prie televizoriaus ekranų pakvies TV3 muzikinis šou „X Faktorius“. Žiūrovai išvys aistras ir emocijas kurstantį projekto etapą „Kėdžių iššūkis“. Jame dėl galimybės tapti projekto finalininkėmis susirungs ankstesnes atrankas įveikusios „X Faktoriaus“ dalyvės. Vietų – tik trys, o norinčių – dešimt. Kurioms pasiseks pelnyti išsvajotąsias kėdes?

Šį „Kėdžių iššūkį“ svarbiausia bus Justės Arlauskaitės-Jazzu nuomonė. Populiariausia Lietuvos dainininkė rinksis sau komandą. Kiekvieno „X Faktoriaus“ teisėjo svajonė – nugalėti projektą. Tad dalyvius, kurie bus komandoje, reikia rinktis labai atsakingai.

Kiekvienos teisėjo klaidos ir netinkamo sprendimo atsisveikinti su vienu ar kitu dalyviu laukia dainininkas Andrius Mamontovas. „Andriaus rinktinė“ – taip vadinsis komanda, kurią iš „Kėdžių etapo“ neįveikusių suburs atlikėjas. Tiesa, dalyviai šios projekto naujienos dar nežino. Projekto merginos galvoja, kad kovoja dėl trijų vietų „X Faktoriaus“ finaluose, tad kova virs be gailesčio.

Itin kovingai nusiteikusi į „X Faktoriaus“ sceną žengs Dovilė Rimkevičiūtė. Projekte „Aš – superhitas“ antrąją vietą užėmusi mergina jau turi didžiulę gerbėjų armiją. Dovilė – neeilinė asmenybė, kelianti aplink save emocijų bangas. „Reikia gyventi šia diena“, – įsitikinusi mergina. Kitą vertus, jei nori užimti išsvajotąją kėdę ir patekti į „X Faktoriaus“ finalus, negali būti pilka.

Tiesa, Dovilei kėdė nėra galutinė stotelė. Merginos užmojai kur kas didesni. „Patirtis, tiesioginės transliacijos, veiksmas, dainų ruošimas. Tai yra tai, ką aš noriu daryti savo gyvenime. Noriu muzikos, televizijos, koncertuoti, įrašinėti dainas. „X Faktorius“ yra puiki pradžia. Tai yra tarptautinis projektas, jei pateiksiu į kitą etapą, man atsivers keliai“, – įsitikinusi projekto dalyvė.

„Kėdžių iššūkyje“ Dovilė atliks Whitney Houston hitą „I Have Nothing“. „Labai sudėtinga daina“, – išgirdusi merginos pasirinkimą sakys J. Arlauskaitė-Jazzu.

„Niekada nesirinkite Whitney Houston, Beyonce, Celine Dion, Mariah Carey. Tai yra savęs pastatymas į pavojų“, – sekmadienį 19.30 val. per TV3 kalbės A. Mamontovas.

Kurios merginos taps projekto finalininkėmis? Ar Dovilei pasiseks įveikti „Kėdžių iššūkio“ etapą ir ar mergina pateks į tiesioginius projekto finalus? Ar nepakiš jau kojos dainos pasirinkimas? Sužinosite sekmadienį 19.30 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai