A.Lukaitė – apie sužadėtuves su P.Stumbra laukiniame paplūdimyje ir jo ypatingą meilės kalbą

Austėja Lukaitė ir Paulius Stumbra / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-22 13:29
„Pauliaus meilės kalba yra mažos dovanos ir rūpestis. Jis labai manimi rūpinasi ir mėgsta daryti mažas staigmenėles. Pavyzdžiui, jeigu mes kažkur važiuojame, jis visada pasirūpins, kad kelionėje man nieko netrūktų ir man būtų smagu važiuoti. Jeigu grįžtu namo po kokių nors svarbių įvykių, žiūrėk, laukia manęs austrės. Jis žino, kas labai patinka ir stengiasi tuo palepinti mane“, – apie mylimąjį pasakoja aktorė ir dainininkė Austėja Lukaitė.

Praėjusių metų rugpjūčio mėnesį apskriejo žinia – po metų draugystės laukiniame Preilos paplūdimyje jai pasipiršo stiliaus žinovas Paulius Stumbra. Apie tai, kad ši diena išauš moteris prisipažino žinojusi, tačiau, kad viskas vyks būtent taip, tikrai nesitikėjo.

„Ta diena buvo tikrai ypatinga. Buvome Preiloje, aš labai myliu šią vietą, o Paulius ją pamilo, nes myli mane. Jau rytas prasidėjo nuo mažų dovanėlių. Pirmiausia gavau kaklo papuošalą, tada – maudymosi kostiumėlį. Mes nuėjome į laukinį paplūdimį, kur galima degintis ir maudytis nuogiems, nes aplinkui nieko nėra. Aš Pauliui sakau: gerai, aš jau noriu ramiai pasideginti! O jis man sako: turiu tau dar vieną dovanėlę!

Kadangi jis taip daro dažnai, aš net nepagalvojau, kad vyksta kažkas ypatingo, tik nustebau ir pagalvojau, kad ne gimtadienis, ne Kalėdos, o tiek staigmenų. Pamenu, atidarau tą dėžutę ir ten – žiedelis. Ir viskas, klausimų neliko“, – apie netikėtas sužadėtuves pasakoja Austėja ir priduria, kad nėra iš tų moterų, kuriai reikalingas žiedas arba vestuvės vien dėl to, kad galėtų pasigirti.

Austėja Lukaitė ir Paulius Stumbra / Asmeninio archyvo nuotr.
Austėja Lukaitė ir Paulius Stumbra / Asmeninio archyvo nuotr.

Austėjai dviejų žmonių santykiai yra pasiryžimas būti vienas su kitu, kurti šeimą ir bendrus ateities planus. Vestuvių datos Austėja ir Paulius kol kas neatskleidžia: „Kai tokia situacija Lietuvoje ir visame pasaulyje, labai sunku kažką planuoti. Turime preliminarią datą, bet kol kas geriau patylėsime. Vieną galiu pasakyti, nors tiesą sakant dar nežinau tiksliai, bet manau, kad tai bus bažnytinė santuoka.“

Atlikėja džiaugiasi, kad su būsimu vyru susitiko vėliau, o ne ankstyvoje jaunystėje: „Mūsų draugystė, partnerystė yra paremta laisve būti savimi. Mums yra gerai atskirai kiekvienam, bet dviese mums dar geriau. Šis dalykas yra tai, ko aš nesupratau jaunystėje, kai man buvo 18 metų, o dabar tai turiu ir labai vertinu. Aš visiems linkiu nesipykti ir gyventi be įtampos bei kvailų priekaištų vienas kitam. Pas mus niekada nebūna, kad Paulius arba aš sakytume, kad kodėl tu dirbi tiek daug arba per ilgai. Mes, tiesiog, palaikome vienas kitą visose gyvenimo srityse ir tai yra tikroji draugystė.“

Austėja Lukaitė ir Paulius Stumbra / Asmeninio archyvo nuotr.
Austėja Lukaitė ir Paulius Stumbra / Asmeninio archyvo nuotr.

Nors daugeliui, stebint iš šalies, Austėja atrodo ramaus būdo, tačiau iššūkių sau ji nebijo ir mano, kad norint pajausti tikrą gyvenimo skonį jie yra neatsiejama gyvenimo dalis. Šiais metais ji visa galva pasinėrė į naują avantiūrą ir dalyvauja BTV projekte „Muzikinė kaukė“. Ne paslaptis, kad šis televizijos šou iš dalyvių pareikalauja ne tik išskirtinių įgūdžių, bet ir daug darbo.

„Paulius labai mane palaiko. Šiaip mes esame tokie „atsipūtę“. Aš dažnai repetuoju namuose ir, aišku, jis žino viską apie projektą. Tačiau kai man būna tokios užimtos dienos Paulius man padaro ir pusryčius ir vakarienę. Jis yra mano ramybės uostas. Būdama prie jo aš pati nusiraminu. Žinau, gal nuskambės nuobodžiai, bet nei aš, nei Paulius niekada nerėkiame ir nepriekaištaujame vienas kitam. Man atrodo labai faina, kad jis supranta, jog prieš filmavimus aš turiu skirti laiko sau ir susidėlioti paskutinius taškus. Tai noriu pasakyti: ačiū tau, Pauliau!“ – apie ypatingą ryšį su mylimuoju pasakoja Austėja.

Austėja Lukaitė ir Paulius Stumbra / Asmeninio archyvo nuotr.
Austėja Lukaitė ir Paulius Stumbra / Asmeninio archyvo nuotr.

Šį šeštadienį jai teko nelengva užduotis – įkūnyti atlikėją, su kurios muzika užaugo pati Austėja.

„Kiekvieną kartą, kai paspaudi mygtuką, tu nežinai, kas tau iškris ir ar pavyks išpildyti duotą užduotį. Kai pamačiau ekrane Aistę Smilgevičiūtę, labai apsidžiaugiau. Man ji yra vienas iš moteriškumo pavyzdžių Lietuvoje. Mane labai žavi jos šeima, jos pozicija viešumoje ir, aišku, muzika, kuri yra išskirtinė ir sugebanti apjungti tautinius motyvus su šiuolaikiniu pop roku bei visa tai įvilkti į tokį mistikos tūbą. Aš labai apsidžiaugiau, kad galėjau bent trumpam, įsivilkti į jos rūbą. Man šis pasirodymas labai artimas sielai ir kol kas yra mylimiausias „Muzikinėje kaukėje“, – apie iššūkius projekte pasakoja dainininkė.

Dar viena staigmena taps dueto „Zygga“, kurį sudaro Gabija ir Žygis, įkūnijimas. Jie šeštadienio vakarą taps legendine grupe „Balius“.

Austėja Lukaitė įkūnijo Aistę Smilgevičiūtę / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Austėja Lukaitė įkūnijo Aistę Smilgevičiūtę / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Fainiausia, kad Gabija yra kaunietė, o aš esu žemaitis, o ji atliks tą dalį kur žemaitiškai reikia greit varyt. Tai iš tikrųjų kiek repetuojam, tiek juokinga klausyt. Įdomu, kaip jai gausis“, – prieš pat pasirodymą pasakos Žygis, o Gabija jam pridurs: „Oj, mano močiutei patiko, kad Žygis bus Klarkas, kaip juokėsi.“

„Muzikinė kaukė“ – šeštadieniais, 19.30 val. per BTV televiziją.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Kepta dorada / Skaitytojos nuotr.

Reklama