A.Kuzmickaitės žaliam drugelių rojui neatsispyrę svečiai įvardijo, kas dabar madinga

Agnės Kuzmickaitės kolekcijos svečiai / G.Skaraitienės ir L.Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-25 20:53
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje Sapiegų parke įsikūrusioje naujoje „Tech Park“ erdvėje podiumu žengė naujausios Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekcijos modeliai. Dizainerės kreditine kortele tapę drugeliai, nutūpę ant naujausių jos kūrinių, žavėjo į kolekcijos pristatymą atvykusius mados mylėtojus ir žinomus veidus.

Palaikyti žmonos Agnės Kuzmickaitės šį vakarą atvyko ir Saulius Prūsaitis su dukra Leonarda. Atlikėjas neslėpė stebėjęs, kiek daug darbo ir savo laiko žmona skyrė naujajai kolekcijai.

Visgi, S.Prūsaitis pasidžiaugė, kad tarp visų savo darbų Agnė visada randa laiko pasirūpinti ir savo vyro stiliumi.

„Mane mano žmona puošia visada. Jei nesutikčiau – būtų skyrybos, – juokėsi Saulius. – Ji yra savo srities profesionalė, todėl ją pasitikiu ir niekada jai šiuo klausimu neprieštarauju“, – gražių žodžių žmonai negailėjo žinomas vyras.

Atlikėjas atskleidė, kad dalį kolekcijos įkvėpė jųdviejų su A.Kuzmickaitė dukra Leonarda. „Mūsų šeimoje dukra yra stilingiausia“, – sakė jis, o šalia stovinti mažoji Leonarda prasitarė, kad mamos nuomonės dėl aprangos pati niekada neklausia.

„Labai tikiuosi, kad ši kolekcija bus sėkminga ir žiūrovai liks patenkinti. Linkiu, kad jos gerbėjų ratas tik plėstųsi“, – prieš kolekcijos pristatymą savo žmonai linkėjo S.Prūsaitis.

Saulius Prūsaitis su dukra Leonarda / Luko Balandžio nuotr.
Saulius Prūsaitis su dukra Leonarda / Luko Balandžio nuotr.

Kolekcijos pristatymo nepraleidusi stilistė ir influencerė Agnė Jagelavičiūtė vakarui pasirinko pačios A.Kuzmickaitės, kuri yra gera jos bičiulė, kurtą įvaizdį.

„Jis mano spintoje yra tikriausiai kokius šešerius metus ir aš dar niekada nebuvau jo apsivilkusi. Manau, puiki proga pagaliau pravėdinti tas spintas“, – šyptelėjo A.Jagelavičiūtė ir pridūrė, kad besiruošdama vakarui užtruko standartiškai – valanda makiažui ir dešimt minučių apsirengti.

Paklausta, ko reikia, kad žmogus šį sezoną būtų madingas, A.Jagelavičiūtė pareiškė: „Smegenų, supratimo ir atlaidumo.“

„Mada yra labai sudėtingas dalykas ir jeigu norite žaisti madą, tai turbūt reikės pradėti nuo daug žinių, kad nepasiklystumėte ir neišleistumėte per daug pinigų. Labiau siūlyčiau žaisti stilių, o ne madą. Stilius visą laiką labiau pasiteisina“, – kalbėjo ji.

Agnė Jagelavičiūtė su mama Nijole / Luko Balandžio nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė su mama Nijole / Luko Balandžio nuotr.

Į mados renginį atvykusi žinoma nuomonės formuotoja Karolina Meschino išsiskyrė ne tik stiliumi, bet ir žaisminga šukuosena. Keturiomis supintomis kasomis pasipuošusi Karolina pasakojo, kad šis grožis buvo sukurtas išties greitai.

„Vos dvidešimt minučių. Šiandien dar skubėjau į šokio pamoką, todėl viskas buvo „ant greičio“, bet manau pavyko puikiai“, – gerų emocijų neslėpė ji.

Mados pasauliui artima nuomonės formuotoja pasidalijo ir savo įžvalgomis apie šių metų tendencijas. „Dingsta neutralios spalvos ir vėl veržiasi ryškios. Agnytė čia vėl pataikė, – pastebėjusi dizainerės kolekcijoje dominuojančias ryškias spalvas sakė Karolina. – Taip pat ant bangos oversize, unisex drabužiai. O akcentu vis dar tampa blizgučiai“, – savo mintimis dalijosi K.Meschino.

Kristina Kulbušauskaitė ir Karolina Meschino / Gretos Skaraitienės nuotr.
Kristina Kulbušauskaitė ir Karolina Meschino / Gretos Skaraitienės nuotr.

Aktorė Gražina Baikštytė atskleidė labai mėgstanti ir seniai sekanti A.Kuzmickaitės kūrybą, tačiau į jos kolekcijos pristatymą gyvai atvyko pirmą kartą.

„Tai tokia savotiška šventė“, – pasidžiaugė renginio viešnia.

Kadangi naujausioje Agnės kolekcijoje nemažai žalios spalvos, G.Baikštytė rinkdamasi aprangą vakarui taip pat ieškojo žalių motyvų. Nors turi ir žalių vienspalvių rūbų, vis dėlto norėjosi kažko vasariško, tad pasirinko gėlėtą suknelę.

„Dar nenoriu pripažinti, kad jau beveik atėjo žiema“, – paaiškinusi, kodėl pasirinko tokį įvaizdį, nusijuokė aktorė. Vis dėlto Gražina prisipažino, kad jos spintoje daugiausia – juodų rūbų. Pasak moters, juos ir derinti jai kur kas lengviau.

Gražina Baikštytė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Gražina Baikštytė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Vizažo specialistė, atlikėja Milita Daikerytė atskleidė, kad vakarui pasirinkti išties išsiskiriančią suknelę, kurią, beje, taip pat kūrė A.Kuzmickaitė, ją įkvėpė pamatyta fotosesija, kurioje ir buvo demonstruojamas šis rūbas.

„Pabandžiau išlaužti panašų, 6–7 dešimtmečių stilių su disko akcentais, ką buvo galima pamatyti šios suknelės pristatymo metu. Ir, žinoma, norėjau pasipuošti būtent dizainerės kurtu rūbu“, – teigė M.Daikerytė.

Sulaukusi klausimo, kokia spalva šį sezoną madingiausia, Milita nedvejodama patikino, kad žalia. Tiesa, šįkart žalio akcento aprangoje surasti nepavyko, todėl jai pagelbėjo makiažas.

„Pas mane tai labai dažna išeitis, šįkart lygiai taip pat – žalias akcentas yra akyse“, – atskleidė M.Daikerytė.

Milita Daikerytė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Milita Daikerytė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Pasak Militos, šio sezono grožio tendencijose iš tiesų galima įžvelgti daug drąsių spalvų.

„Klientai tikrai nebijo ir neturėtų bijoti ryškių spalvų, labai ryškiai grafiškų detalių, kas yra madinga. Ir, žinoma, šventinis sezonas, kur be blizgučių niekaip. Tad ir šiais metais tikrai labai daug blizgučių, mažai matiškumo, daug perlamutro, daug grafiškų detalių, daug artistiškumo. Žmonės tikrai tampa vis drąsesni ir tai labai jaučiasi“, – pastebėjo M.Daikerytė.

Į Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekciją pasižvalgyti atvyko ir atlikėja Katažina Zvonkuvienė. Mados vakarui ji pasirinko žinomo dizainerių dueto „MK Drama Queen“ suknelę. Visgi moteris prasitarė, kad pravėrus savo spintos duris, atrastų ir nemažai A.Kuzmickaitės kurtų drabužių.

„Kadangi ir pati turiu ne vieną Agnės kūrinį, labai džiaugiuosi šiandien būdama čia. Agnė yra ne tik itin talentinga dizainerė, bet ir ypatingai šiltas žmogus. Tai yra jos veiklos esmė, todėl visada lydi noras ją palaikyti“, – gražių žodžių kūrėjai negailėjo Katažina.

Agnės Kuzmickaitės kolekcijos svečiai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Agnės Kuzmickaitės kolekcijos svečiai / Gretos Skaraitienės nuotr.

Atlikėja pasidžiaugė, kad žaliai nusispalvinusi kolekcija išties nustebino. „Agnė kaip visada stebina ir žavi, todėl sveikinu ją su sėkmingu pristatymu. Norisi tik lygiuotis į jos pateiktą išskirtinumą, tvirtumą, spalvas, eleganciją ir seksualumą“, – susižavėjimo neslėpė ji.

„Retai vaikštau į renginius, bet čia atvedė širdis. Agnė turi kažką antgamtiško, todėl ir norėjosi ateiti“, – pridūrė K.Zvonkuvienė.

Svečių fotogalerija:

Naujojoje Agnės Kuzmickaitės prêt-à-porter kolekcijoje dominavo akį traukianti ir šį sezoną socialinių tinklų garsenybių spintose karaliaujanti žalia spalva bei moteriškas linijas pabrėžiantys siluetai.

Dizainerė kaip ir kasmet, priklausomai nuo sezono ir tendencijų, improvizavo su savo kūrybos skiriamuoju ženklu tapusiu drugeliu, taip suteikdama jam naujus įvaizdžius ir kontekstą.

Naujausi straipsniai