A.Kisielienė pristato grupės ABBA įkvėptą fotosesiją: kviečia kartu sutikti Naujuosius

Giedrė Linkevičienė ir Akvilė Kisielienė / Aistės Kirsnytės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė, įvairių projektų dalyvė, merginų grupės „Queens of Roses“ narė Akvilė Kisielienė džiaugiasi, kad nuo vaikystės dainuojanti ir jau daugiau nei 15 metų lipdama į sceną nei karto nėra sudvejojusi dėl savo pasirinkto artistės kelio. Ne tik dainuojanti, bet užsiimanti grupės vadyba bei su vyru plėtojanti nekilnojamo turto verslą Akvilė vis gi pripažįsta, kad kartais labiau jaučiasi turinti verslininkės, nei kūrėjos gyslelę.

„Nors su „Queens of Roses“ esame išleidusios nemažai dainų, kurių ne vienos žodžius parašiau ir pati, vis gi kūrybinis darbas studijoje nėra mano stiprioji pusė. Aš su kur kas didesniu malonumu lipu į sceną, dainuoju, vedu renginius ir užsiimu vadybiniais darbais. Natūralu – aš tiesiog puikiai išmanau kaip tai daryti, dėl to jaučiuosi užtikrinta savimi. Dainų kūryba – tai tas laiptelis, ant kurio nors ir nedrąsiai, bet labai norisi palipėti“, – kalbėjo Akvilė.

Aktyvesę muzikinę karjerą dainininkė pradėjo prieš daugiau nei 15 metų, kai baigusi Balio Dvariono muzikos mokyklą pradėjo mokytis pas Povilą Meškėlą ir su geriausia drauge, o dabar ir su ilgamete scenos kolege Giedre Linkevičiene sukūrė populiariosios švedų grupės ABBA dainų projektą.

Giedrė Linkevičienė ir Akvilė Kisielienė / Aistės Kirsnytės nuotr.

„Tuomet vyko mokymosi procesas, o ABBA dainos tam labai tiko. Nebuvo daug klausimų, patinka ta muzika, ar nepatinka. Tai sudėtingi kūriniai, jų atlikimas reikalauja nemažai pastangų, o nuo paauglystės pradėti intensyviai koncertuoti su tokia programa buvo aukso vertės mokykla.

Projektas buvo toks sėkmingas, kad iki šiol gyvena savo gyvenimą. Matyt esame vienintelės Lietuvoje, kurios atlieka tokį platų grupės ABBA repertuarą. Tik nuotraukos po pirmosios fotosesijos, darytos prieš 17 metų kiek paseno, tai pasidovanojome su Giedre naujų“, – juokėsi Akvilė.

Akvilė Kisielienė / Aistės Kirsnytės nuotr.
Giedrė Linkevičienė ir Akvilė Kisielienė / Aistės Kirsnytės nuotr.

Aktyviai koncertuojanti tiek su grupe „Queens of Roses“ tiek su projektais „ABBA&Friends“ ir „Rock’n’Roses“ atlikėja atskleidžia, kad ypatingai šventiniu laikotarpiu žmonės kur kas mieliau klausosi laiko patikrintų kūrinių, kurie neša pozityvią, šventinę nuotaiką.

„Matyt ne tik mes su Giedre užaugome su ABBA ir disco muzika, ji žiemos sezonų metu atrodo, kad skamba visur – radijo stotyse, renginiuose, šventėse. Ne vienus naujuosius metus sutikome su šia muzika, ne išimtis ir šie – naujųjų metų naktį disco nuotaiką kursime naktiniame klube „Materialistė“, – planais dalijasi atlikėja.

Fotogalerija:

Projekto „ABBA&Friends” įvaizdinė fotosesija (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau