A.Jagelavičiūtė – apie psichoterapiją, pakitusią reakciją į konfliktus ir išbrangusį būsto remontą

Agnės Jagelavičiūtės namų remontas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-12-21 13:59
Agnė Jagelavičiūtė – garsi Lietuvos pramogų pasaulio moteris, kurios gyvenime įvykių netrūksta. Šiais metais Agnė ir vėl ne kartą atsidūrė visos Lietuvos dėmesio centre, o dabar apie tai prabilo atvirame interviu.

LNK laidoje „Bus visko“ – vienos įtakingiausių nuomonės formuotojų pasakojimas apie neseniai išsipildžiusią jos didžiąją svajonę – nuosavą būstą pačioje sostinės širdyje, visos Lietuvos aptarinėjamą konfliktą su kaimynu, po kurio moteris viešai prabilo apie savo išgyvenimus, kamuojančius jau daug metų ir apie tai, kaip ji ryžosi psichoterapijai, kurios, pasak Agnės, šiandien reikia labai daug žmonių. 

Agnės Jagelavičiūtės namų remontas / Asmeninio albumo nuotr.
Agnės Jagelavičiūtės namų remontas / Asmeninio albumo nuotr.

„Labai liūdna apie tai kalbėti per adventą, bet dabar, žiūrėk, – vyras nušovė moterį automobilyje, tada žmogus peršovė parduotuvės darbuotoją už tai, kad jis pasiūlė užsidėti kaukę. Prieš kelias dienas sudegino eglutę. Jeigu jums vis dar atrodo, kad visuomene neserga, tai arba jūs gyvenate su rožiniais akiniais arba bunkeryje, nes nematyti, kaip stipriai dabar sergame visi kartu, yra tiesiog naivu“, – sako Agnė.

Laidos metu moteris prabilo ir apie tai, kiek pinigų išleidžia savo tobulėjimui.

„Šiandien suskaičiavau, kad mums su sūnumi psichoterapijai mėnesiui išeina 840 eurų, mano psichoterapija šiandien pabrango 25 eurais ir yra 75 už valandą, o vaiko – 65 eurai. Bet tu turi rinktis, ar gali savo jėgomis šitoje visuomenėje išgyventi, ar nebegali“.

Agnė Jagelavičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Moteris prabilo ir apie pozityvius rezultatus bei pasikeitusias savo pačios reakcijas į konfliktines situacijas.

„Pakeičiau savo darbo įpročius, pakeičiau savo bendravimo su vaiku įpročius, pakeičiau savo socialinius įpročius, pradėjau kitaip vertinti konfliktines situacijas, pavyzdžiui, vakar parašiau berniuko, su kuriuo Leonui sunkiau sekasi bendrauti, mamai ir pakviečiau tą berniuką picos ir pažaisti. Sakau, gal norite tiesiog ateiti į svečius? Ta mama, žinoma, sutiko. Ir tai yra nuostabus problemos sprendimas. O buvo galima tiesiog aiškintis ir sakyti – gal apraminkite savo vaiką, ko jis lenda prie manojo? Nors aš suprantu, kad ir maniškis lenda prie jo. Reikia pripažinti, kad nebūna visko į vienus vartus“. 

Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Laidoje Agnė kalba ir apie naująjį būstą bei išaugusias remontų kainas.

„Pats skaudžiausias momentas, kad nebeturiu pinigų. Nėra taip, kad neturiu pinigų sumokėti už vaiko mokslus, pirkti maistą ar nusipirkti batus, kai šalta, bet santaupų, kurių turėjau jau apčiuopiamą sumą, visai nebeturiu.

Agnės Jagelavičiūtės namų remontas / Asmeninio albumo nuotr.
Agnės Jagelavičiūtės namų remontas / Asmeninio albumo nuotr.

Dabar manęs laukia mokėjimas už rekuperacijos sistemą, už grindis, už santechniką ir kai šituos visus dalykus padarys, bute...  niekas nepasikeis. Jis toliau atrodys sugriautas, o aš tik dar būsiu įlindusi į skolas“, – apie kasdienius remonto rūpesčius šypsodamasi atvirai kalba A.Jagelavičiūtė.

„Bus visko“ – antradienį, 20 val., per LNK.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama