A. Ivanauskas-Fara su žmona Rima vėl atsiduos į plastinės chirurgijos gydytojų rankas

A. Ivanauskas-Fara su žmona Rima
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-22 12:46
Legendinio grupės „Rondo“ lyderio Aleksandro Ivanausko-Faros pristatinėti nereikia – jis tikra scenos legenda, o jo dainas moka kone visa Lietuva. Žinomas vyras kartu su žmona Rima TV3 žiūrovams sekmadienio vakarą padovanojo itin jautrų pasakojimą ne tik apie ilgametę santuoką, po pasaulį išsibarsčiusius mylimus vaikus, bet ir apie kardinalius išvaizdos pokyčius, reikalavusius didelės drąsos ir pasiryžimo. Maža to, pora atskleidė, kad jie ir vėl nusprendė gultis po skalpeliu.

Legendinės grupės „Rondo“ lyderiui muzika yra pagrindinis gyvenimo variklis ir 45 metai, praleisti scenoje, tą tik patvirtina. Tačiau įtemptas darbo grafikas ir nuolatiniai koncertai reikalauja nemažai laiko, tad Aleksandro žmona Rima neslepia, kad vyro namuose kartais trūksta.

„Dabar jau bent išsireikalavau, kad dukart metuose turėtume atostogas. Na, ir per Kūčias laikas skiriamas tik šeimai, o visas kitas didžiąsias metų šventes Aleksandras dažniausiai praleidžia koncertuodamas“, – apie vyro darbo grafiką pasakoja Aleksandro žmona Rima.

A. Ivanauskas-Fara itin atsakingai žiūri į savo muzikinę karjerą, ir nors namuose ūkiškų darbų imasi retai – tuo rūpinasi jo žmona Rima, savo veikloje jis tikras darboholikas.

„Jeigu susitarėme dėl koncerto ir aš įsirašau į savo grafiką, man kitas žmogus gali skambint ir siūlyt trigubai, keturgubai, dešimt kartų daugiau pinigų, bet aš pasakysiu „Ne, mes užsiėmę“. Žodžio laikymasis man labai svarbus“, – apie atsidavimą darbui ir savo gerbėjams pasakoja A. Ivanauskas-Fara.

 A. Ivanauskas-Fara su žmona Rima
A. Ivanauskas-Fara su žmona Rima

Nors tokia vyro veikla – nemenkas iššūkis artimiesiems, tačiau poros santykiai yra tikras pavyzdys kiekvienam. Jie kartu jau 40 metų, o dabar, kai visi trys vaikai jau užaugo ir paliko gimtuosius namus, Aleksandras ir Rima džiaugiasi laiku sau.

„Vienas sūnus gyvena Honkonge, kitas – Los Andžele, dukra – Ispanijoje. Ilgimės jų, dažnai bendraujam internetu ir telefonu. Kita vertus, dabar laisvas plotas“, – su šypsena sako Aleksandras.

Pora nuoširdžiai ir be užuolankų atskleidžia, kaip jiems pavyksta išlikti tokiais jaunatviškais.

„Ne gamtos tai nuopelnas, o plastinės chirurgijos. Man tikrai smagu, kad aš atrodau jauniau“, – drąsiai pokalbį apie plastinę chirurgiją pradeda Rima.

 A. Ivanauskas-Fara su žmona Rima / „TV topas“ archyvo nuotr.
A. Ivanauskas-Fara su žmona Rima / „TV topas“ archyvo nuotr.

Prieš 4 metus jie pirmą kartą ryžosi pristabdyti bėgantį laiką ir sudalyvavo TV3 projekte „Grožio architektai“, kurio metu kardinaliai pakeitė savo išvaizdą bei pakoregavo ilgus metus kamavusius trūkumus. Pokyčiai itin matyti Rimos išvaizdoje.

Nuo pirmųjų gydytojo, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos eksperto dr. Sauliaus Vikšraičio prisilietimų prie Aleksandro ir Rimos praėjo daugiau nei keturi metai, tačiau žinoma pora atrodo taip pat puikiai kaip ir prieš kelerius metus. Ir nors tada padarytomis operacijomis Aleksandras ir Rima džiaugiasi iki šiol, laidoje jie atskleidė, jog nutarė dar sykį patikėti save plastinės chirurgijos ekspertui dr. S. Vikšraičiui.

„Atrodote fantastiškai, Rima. Kaip Felinio moteris“, – Rimą, vėl apsilankiusią „SV plastinės chirurgijos centre“, su komplimentais pasitiko dr. S. Vikšraitis.

Paklausti, kokių išvaizdos pokyčių nori šiandien, Aleksandras ir Rima laidoje atvirai papasakojo, ką norėtų patobulinti. „Amžius eina, senstam, turiu tris vaikus ir jie paliko žymes mano kūne“, – atvirai kalba Rima.

„Tuomet iš pradžių apsižiūrėsime veidą – kaip viskas išsilaikė per tuos ketverius metus. Tada mielai išklausysiu jūsų naujai atsiradusius poreikius“, – prieš Rimos apžiūrą laidoje „Raudonas klimas“ kalbėjo plastinės chirurgijos ekspertas dr. S. Vikšraitis.

Nors plastinė chirurgija tampa vis populiaresnė, tačiau retas atvirauja apie operacijas. Aleksandras ir Rima mano, jog tai nėra teisingas požiūris. Jiedu nori visiems, ypač vyresniems žmonėms, parodyti, jog plastinės operacijos gali padėti pristabdyti laiką ir pagerinti savijautą bei pakelti savivertę.

„O ką, vyresniame amžiuje nesinori atrodyti gerai? Dar ir kaip norisi. Žinoma, niekada nevertėtų peržengti ribų“, – klausia A. Ivanauskas-Fara.

Naujausi straipsniai