A.Ivanauskas-Fara savo šeimos į Italiją nelydės: atsidūręs rizikos grupėje – baiminasi viruso

Aleksandras Ivanauskas-Fara su šeima / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-04 09:00
Grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara (63) šį šeštadienį savo žmoną Rimą ir sūnų Beną išlydėjo į kelionę – brangūs atlikėjui žmonės trumpų atostogų išskrido į Italiją.

„Labai norėjome aplankyti Romą, Vatikaną. Nors nemažai keliaujame po pasaulį, šioje ypatingoje vietovėje nesame buvę“, – Žmonės.lt sakė Rima Ivanauskienė.

Išvyką būtent į šią šalį ji pasirinko ir dar dėl kelių priežasčių – čia viešint nereikia karantinuotis bei skrydis yra gana trumpas.

„Nuo kažko reikia pradėti grįžtant į keliautojų gretas“, – pridūrė pašnekovė.

 A. Ivanauskas-Fara su žmona Rima
A. Ivanauskas-Fara su žmona Rima

Keliones mėgstantis ir balandį su šeima Indijoje turėjęs poilsiauti 63-ejų A.Ivanauskas-Fara išsvajotojo Vatikano kol kas nepamatys. Per pandemiją labai saugojęsis atlikėjas tikino, kad šį savaitgalį turi darbų, be to poilsines išvykas į užsienį nusprendė atidėti ir dėl padidintos rizikos susirgti keliaujant.

„Esu daug kartų atvirai pasakojęs apie man likimo mestus sveikatos iššūkius. Dėl jų esu rizikos grupėje, o susirgti koronavirusu tikrai nenorėčiau. Todėl suprantu, kad pasisaugoti reikėtų, o ne pirmojo būtinumo planus palikti ateičiai“, – Žmonės.lt sakė muzikantas.

Aleksandras Ivanauskas-Fara
Aleksandras Ivanauskas-Fara

Nors Ivanauskų aplinkoje nepasitaikė nė vieno COVID-19 atvejo, vis dėlto žinomas muzikantas prisipažino, jog dar nesijaučia saugus.

„Su žmonėmis jau bendraujame atviriau, bet, manau, daugelio mūsų gyvenimus ir įpročius pakeitė nerimas dėl ligos“, – sakė Fara. 

Naujausi straipsniai