A.Baldwino nesėkmių virtinė: žuvusio kario šeima kaltina jį šmeižtu ir siekia prisiteisti 22 mln. eurų

Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Pastarieji mėnesiai aktoriui Alecui Baldwinui buvo ypač sudėtingi, tačiau problemos, rodos, dar nesibaigia: Afganistane žuvusio JAV jūrų pėstininko šeima Alecą Baldwiną apkaltino šmeižtu, privatumo pažeidimu, tyčiniu emocinio nerimo sukėlimu ir padavė jį į teismą. Ieškovai iš aktoriaus pareikalavo milijoninės išmokos.

Remiantis „Fox News Digital“ neseniai gautais teismo dokumentais, 63 metų vyras buvo įtrauktas į ieškinį, kuriame iš žvaigždės reikalaujama 25 milijonų JAV dolerių (22 mln. eurų), kaltinant jį „šmeižtu, privatumo pažeidimu ir tyčiniu emocinio nerimo sukėlimu“.

Viskas prasidėjo, kai A.Baldwinas išsiuntė 4,4 tūkst. eurų Jiennah Crayton, jūrų pėstininko Rylee J.McCollum našlei, kad padėtų jų naujagimei dukrai po to, kai karys žuvo per savižudžio susisprogdinimą Kabule, rašo metro.co.uk.

Tačiau po to, kai susisiekė su žuvusiojo seserimi Roice ir susitarė dėl aukos, aktorius pamatė nuotrauką, kurią pastaroji 2022 m. sausio 3 d. paskelbė „Instagram“ tinkle. Nuotraukoje matyti, kad moteris stovi prie Vašingtono paminklo 2021 m. sausio mėn., tą dieną, kai įvyko Kapitolijaus šturmas.

Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.

„Tačiau nors Roice stebėjo demonstraciją, ji nedalyvavo, nepalaikė ir nepritarė demonstracijoje kilusioms riaušėms“, – rašoma teismo dokumentuose.

Teigiama, kad pastebėjęs Roice pasidalintą įrašą, A.Baldwinas po juo pakomentavo: „Ar tu esi ta pati moteris, kuriai aš nusiunčiau pinigus už tavo brolį, žuvusį Afganistane?“

„Kai išsiunčiau pinigus iš pagarbos už tarnybą šiai šaliai, nežinojau, kad jūs esate Sausio 6-osios riaušininkė“, – rašė jis privačioje žinutėje.

Alecas Baldwinas / Vida Press nuotr.

Nors Roice teigė, kad protestavo teisėtai ir anksčiau kalbėjosi su FTB, teigiama, kad A.Baldwinas jai pranešė ketinantis iš naujo paskelbti nuotrauką, rašydamas: „Sėkmės“.

Teismo dokumentuose buvo nuoroda į dabar jau ištrintą įrašą socialiniame tinkle, kuriuo vėliau pasidalijo aktorius. Jame jis paaiškino, kad anksčiau paaukojo pinigų McCollumų šeimai ir tariamai vadino Roice „riaušininke“.

Teigiama, kad po to Roice sulaukė „priešiškų, agresyvių, neapykantą kurstančių žinučių“ iš A.Baldwino sekėjų.

„Newsweek“ pranešė, kad teismo dokumentuose teigiama: „Ieškovai yra informuoti ir tvirtina, kad Baldwinas nieko nepadarė, kad ištaisytų tai, ką jis pradėjo.“

Aktorius taip pat kaltinamas perskelbęs fotografiją „ketindamas padaryti nepataisomą žalą ieškovams“.

Šį mėnesį taip pat paaiškėjo, kad A.Baldwinas turėjo perduoti savo mobilųjį telefoną valdžios institucijoms, šioms išrašius kratos orderį. Tai nutiko dėl šūvių filmo „Rastas“ aikštelėje pradėto tyrimo, kai filmavimo aikštelėje ginklu, kurį laikė aktorius, buvo nušauta operatorė Halyna Hutchins.

Fotogalerija:

Alecas Baldwinas (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau