A.Baldwino kolegė pateikė savo versiją dėl „nesaugių“ filmavimo sąlygų: „Man atsibodo ši pasaka“

Alecas Baldwinas ir filmo „Rust“ filmavimo aikštelė / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorius Alecas Baldwinas (63) pasidalijo filmo „Rust“ kostiumų dizainerės komentaru, kuriame ji reiškia pasipiktinimą kolegomis, dalijančiais „akiplėšiškai melagingus" komentarus.

Savo instagramo paskyroje pagrindinė vesterno „Rust“ žvaigždė Alecas Baldwinas pasidalijo kostiumų dizainerės Terese Magpale Davis ilgo komentaro ištraukomis, kurias siūlė perskaityti ir kitiems nelaimingu atsitikimu ir visomis jo aplikybėmis – tikromis ar ne – besidomintiems.

„Man atsibodo ši pasaka, – rašė kostiumų dizainerė. – Dirbau prie šio filmo. Tai, kad skelbiama, jog mes buvome persidirbę ir dirbome nesaugiomis, chaotiškomis sąlygomis – mėšlas.“

Kai iš Aleco Baldwino rankų iššovęs rekvizitinis ginklas pataikė į kinematografę Halyną Hutchins ir pareikalavo jos gyvybės, užsienio žiniasklaidoje išplito kitų ten pat dirbusių žmonių pasakojimai apie tariamas blogas darbo sąlygas.

Terese Magpale Davis savo įrašu paneigė ne vieną jų, taip pat ir informaciją, neva įprasta darbo diena aikštelėje tęsėsi daugiau nei 12 valandų, rašo Dailymail.co.uk.

Alecas Baldwinas / „Instagram“ nuotr.

„Mes niekada nedirbome daugiau nei 12,5 val. Ir taip buvo tik kartą, – rašė moteris. – Prieš tai turėjome 56 valandų savaitgalį. Niekas nebuvo pervargęs. Tai įrodo kasdieniai tvarkaraščiai.“

Keletas „Rust“ komandos narių taip pat teigė, kad kompanija jiems pažadėjo viešbučio kambarius netoli nuo Santa Fe, Naujojoje Meksikoje, kur buvo filmuojamas vesternas, tačiau vėliau sužinojo, kad jiems kasdien reikės važinėti iš Albukerkio, esančio už 80 km. Pasak kostiumų dizainerės, tai taip pat netiesa.

„Operatoriams viešbučiai buvo skirti. Tik, jų pačių nuomonė, jie nebuvo pakankamai prabangūs. Bet ne nesaugūs. Neįtikinsite manęs, kad šeši suaugę vyrai jautėsi nesaugūs viešbutyje, bet miegant automobiliuose stovėjimo aikštelėse (ko niekad nebuvo) jiems buvo gerai, kaip teigė jie“, – toliau rašė moteris.

Hannah Gutierrez-Reed / „Scanpix“ nuotr.

Terese Magpale Davis taip pat atkreipė dėmesį į itin plačiai pasklidusią informaciją, kad ginklininkė Hannah Gutierrez-Reed (24) buvo savo srityje nepatyrusi. Įrašo autorė tikino, kad nors ji ir labai jauna, mergina turėjo visas kvalifikacijas dirbti filmo aikštelėje, žinojo, kad joje saugumas – prioritetas, mat vos prieš keletą mėnesių dirbo kito ginklininko padėjėja.

Kostiumų dizainerė pridūrė, kad ją, kaip ir kitus kolegas, incidentas aikštelėje persekios dar ilgai. Ji pridūrė pykstanti ant Dave’o Hallo – režisieriaus asistento, įteikusio ginklą Alecui Baldwinui – bet nekaltina jo saugumo procedūrų ignoravimu.

„Mano širdis sudaužyta, esu įsiutusi. To šūvio garso ar režisieriaus riksmų nepamiršiu. Mirė mano drauge. Ar pykstu ant jo (Dave’o Hallo – red. past.)? Taip. Tačiau neprisijungsiu prie kitų ir neapsimetinėsiu, kad jam nerūpėjo saugumas“, – tęsė ji, pasiteiravusi ir filmo prodiuserių, kodėl jie nesigina „akiplėšiškai melagingų kaltinimų“.

Halyna Hutchins / „Instagram“ nuotr.

Pasak moters, prodiuseriai atsakė norintys sutelkti dėmesį į Halyną Hutchins: „Jie mums duoda laiko gedului ir atsigavimui po jo. Jie sakė, kad laiko reputacijai ginti dar turės. Kad dabar tai nėra svarbu, svarbiausia, jog komandai viskas gerai.“

Halyna Hutchins mirė spalio 21 d., Alecui Baldwinui į ją nutaikius ir iššovus iš rekvizitinio, kaip vėliau paaiškėjo „Colt“ pistoleto filmuojant sceną vesternui „Rust“. Po tragiško incidento, per kurį taip pat buvo sužeistas režisierius Joelas Souza, Alecas Baldwinas išplatino vieša pranešimą, kuriame teigė bendradarbiausiantis su pareigūnais tyrime ir pareiškė užuojautą kinematografės šeimai, o prieš kelias dienas surengė spaudos konferenciją.

Neaktyvus buvo jis ir soc. tinkluose iki tol, kol pasidalijo Terese Magpale Davis įrašu.

Skaitykite daugiau