96-erių princas Philipas po klubo sąnario operacijos jaučiasi puikiai

Elizabeth II ir princas Philipas / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-05 17:21
Trečiadienį Jungtinės Karalystės princui Philipui (96) Karaliaus Edvardo VII ligoninėje buvo atlikta klubo sąnario endoprotezavimo operacija. Kaip praneša Bekingemo rūmai, princas jaučiasi puikiai, pamažu sveiksta.

„Ligoninėje jis jaučiasi patogiai, yra geros nuotaikos“, – rašoma rūmų pranešime spaudai. Princas Philipas ligoninėje praleis dar kelias artimiausias dienas.

Britų ortopedų asociacijos prezidentė Ananda Nanu pasakojo žiniasklaidai, kad po klubo sąnario operacijos pacientams būtini stiprūs nuskausminamieji. Įprastai pacientai pradeda vaikščioti prabėgus parai po operacijos.

„Kai tau 96-eri, padaugėja rizikos faktorių, tačiau princu rūpinasi ypatingai patyrusi komanda“, – teigė A.Nanu.

Dėl didelių klubo skausmų princas Philipas savaitgalį praleido Velykų mišias. Jis taip pat nepasirodė kovo 29 ir kovo 22 dienomis vykusiuose oficialiuose priėmimuose.

Į pensiją princas Philipas išėjo praėjusių metų rugpjūtį. Iš aktyvaus viešojo gyvenimo aristokratas pasitraukė dėl prastos sveikatos.

Šiuo metu britų karališkoji šeima išgyvena ypač įtemptą laikotarpį. Jau šį mėnesį Kembridžo hercogienė Catherine turėtų susilaukti trečio vaikelio, gegužę visų laukia karališkosios princo Harry ir Meghan Markle vestuvės, o birželį antros atžalos susilauks karalienės anūkė Zara Tindall.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai