96-erių karalienė Elizabeth II – vėl savo aistroje: jodinėjo su numylėtiniu poniu

Karalienė Elizabeth II / Vidapress nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nuo ketverių metų žirgams meilę jaučianti Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II (96) net ir sulaukusi garbaus amžiaus neatsisako savo aistros. Visai neseniai monarchė Vindzoro pilyje pastebėta jodinėjanti savo numylėtiniu poniu Fern.

96 metų monarchė penktadienį pastebėta jodinėjanti ant savo ponio Vindzoro pilyje, patvirtino „People“.

„Nuostabu, kad būdama 96 metų karalienė buvo ant ponio“, – portalui sakė šaltinis.

Tikėtina, kad ji jojo ant Fern, savo tvirto 16 metų ponio, ir buvo lydima Terry Pendry, kuris paprastai būna šalia karalienės, kai ji jodinėja.

Karalienė Elizabeth II (2020 m.) / Vida Press nuotr.

Karalienė nuo vaikystės aistringai jodinėjo žirgais, visą gyvenimą turėjo ir augino lenktyninius žirgus. Per „Trooping the Colour“ – oficialų jos gimtadienio paradą – ji visada sveikindavo žirgus, grįžtančius į Bakingemo rūmus, vaišindama juos cukraus gabalėliu.

Praėjusį rudenį buvo pranešta, kad karalienė turėjo nutraukti savo mėgstamą pramogą dėl „diskomforto“. Vėliau paaiškėjo, kad ji patiria „epizodinių judėjimo problemų“.

Dėl šių problemų karalienei teko praleisti kai kurias viešąsias pareigas, tačiau gegužės mėnesį jai pavyko dalyvauti Karališkojoje Vindzoro žirgų parodoje ir stebėti kai kurių savo žirgų varžybas. „Ji buvo puikios nuotaikos“, – „People“ sakė šaltinis.

Karalienė Elizabeth II / Vida Press nuotr.

Vis dėlto praėjusią savaitę jai nepavyko suspėti sudalyvauti kasmetinėse Karališkuosiuose Askoto žirgų lenktynėse, kurios vyksta netoli Vindzoro pilies.

Nors jodinėja rečiau, Elizabeth II ir toliau kiek galėdama stebi savo žirgus: vyksta į Sandringhamą, kur turi didžiulį žirgyną.

Šios savaitės pradžioje karalienė asmeniškai susitiko su Kenterberio arkivyskupu Justinu Welby ir tikisi atvykti į Edinburgą per artėjančią savaitę.

Fotogalerija:

Karalienės Elizabeth II gyvenimo akimirkos (97 nuotr.)
+91
Skaitykite daugiau