95-erių modelis Ernestine Stollberg: „Norėjau išbandyti ką nors nauja“

Ernestine Stollberg / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-21 16:04
Austrė Ernestine Stollberg yra geriausias pavyzdys, kad naujiems gyvenimo pokyčiams niekada nevėlu, o paprasti gyvenimo džiaugsmai ir įpročiai gali būti lemtingi.

Ši garbaus amžiaus moteris „Instagram“ žvaigžde tapo ne todėl, kad jai 95-eri ir ji ryžosi pozuoti prieš fotokamerą dėvėdama gana ekstravagantiškus drabužių derinius. Ji buvo ištikima prekių ženklo „Park“ klientė ir gerbėja, dažnai užsukdavo į šią parduotuvę: kartais apsipirkti, kartais apžiūrėti naujas kolekcijas ar paplepėti su parduotuvės bendraturčiais bei klientais.

Kartą vienam iš parduotuvės savininkų Markusui Strasseriui kilo mintis savo išmaniuoju nufotografuoti garbaus amžiaus klientę, apsirengusią „Park“ drabužius. Pirmoji fotosesija netruko nė 10 minučių, tačiau moteris pasirodė esanti ne tik fotogeniška – jos laikysena prieš objektyvą buvo tiesiog ideali.

Artėjant sezoniniam išpardavimui jis sumanė panaudoti jos nuotraukas elektroniniuose kvietimuose, kuriuos siuntė savo nuolatiniams klientams.

vienna's cutest model???????????? #erniestollberg#park#wien#94

A post shared by ellie saito (@cccoccaa) on

Šis sumanymas pranoko visus lūkesčius, pirkėjai buvo sužavėti. Nors daugelis mano, kad tai originalus ir gerai apmąstytas reklaminis projektas, tačiau iš tiesų garsenybe ji tapo atsitiktinumo dėka. Į parduotuvę moteris užsukdavo gerokai dažniau norėdama ne tik apsipirkti, bet ir aplankyti savininkų šunį, kai jis buvo susilaužęs koją. O Ernestine buvo prie jo prisirišusi.

Beje, galimybės reklamuoti ką nors kita Ernestine Stollberg net nesvarsto. „Aš esu „Park“ gerbėja, ir šiuos drabužius dėvėdama jaučiuosi savimi“, – sako ištikima klientė, tapusi modeliu.

Ji pozuoja savimi pasitikėdama, profesionaliai ir svarbiausia – demonstruodama puikų skonį ir stiliaus pojūtį. Dėvėdama elegantiškus drabužius ji virsta tikra dama, o aprengta iššaukiančiai – pašėlusia, linksma moterimi.

Beje, pati Ernestine teigia, kad ji net nepozuoja – tiesiog parodo, kaip jaučiasi dėvėdama skirtingo stiliaus drabužius.

Parduotuvės bendraturčiai neslepia, kad per fotosesijas ji būna aprengiama ekstravagantiškai, taip, kaip tikrame gyvenime niekuomet neitų į gatvę, nes Ernestine artimiausias natūralus ir paprastas įvaizdis, kai viskas yra tvarkinga ir išbaigta iki paskutinės detalės. Ji net nesidažo plaukų.

Įdomu, kad drabužius, kuriuos ji reklamuoja, mielai perka ir jaunimas.

Į klausimą, kodėl ryžosi fotografuotis ir įsijausti į daugybę skirtingų įvaizdžių, modelis atsako paprastai: „Norėjau išbandyti ką nors nauja“. Juk 95-eri metai nėra priežastis atsisakyti naujų potyrių?

Mados pasaulis nepriklauso tik jaunoms, gyvenimą pradedančioms mergaičiukėms.

Gerai jaustis ir atrodyti nori visos moterys, nesvarbu, į kelintą dešimtmetį žengiančios. Ir Ernestine Stollberg pavyzdys rodo, kad tol, kol moteris geba džiaugtis gyvenimu ir priimti jo teikiamus džiaugsmus, tol ji yra įdomi kitiems. Net tada, kai artėja 100-asis jubiliejus.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai