Karalienė Elizabeth II net per karantiną nepamiršta savo aistros: kasdien jodinėja žirgu

Karalienė Elizabeth II/ Vida press ir Kelvino Bruce'o (soc. tinklų) nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Net ir sulaukusi 94-eriu metų karalienės Elizabeth II-osios įpročiai nesikeičia – artimi karališkosios šeimos šaltiniai praneša, kad valdovė net ir per karantiną kasdien jodinėja žirgu.

Nuo ketverių metų žirgams meilę jaučianti ir aktyviai jais jodinėjanti Anglijos karalienė net ir sulaukusi garbaus amžiaus gali didžiuotis – žirgai jai iki šiol paklūsta. Tiesa, ji labai nusiminusi, kad Askoto žirgų lenktynės, rengiamos kasmet – šįmet dėl COVID-19 pandemijos atidėtos neribotam laikui. 

Elizabeth II dažnai leidžia laiką su savo žirgais, ji ne kartą įamžinta jodinėjanti. Įskaitant ir rytą, kai jos anūkas princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine susilaukė trečiosios atžalos. Prosenelei apie princo Louiso gimimą buvo pranešta vos nulipus nuo žirgo.

 

Artimi kilimgąjai šeimai šaltiniai Vanity Fair atskleidė, kad „pasibaigus karantinui karalienė nekantrauja į darbus žengti pilna koja“. Tiesa, anot jo, šiuo metu monarchė rankų sudėjusi nelaiko ir dirba nuotoliniu būdu. „Manau, kad ateityje išvysime ją ir viešumoje, šiuo metu karalienė darbuojasi privačiuose susitikimuose, ji vis dar kartą per savaitę susiskambina su Jungtinės Karalystės ministru pirmininku Borisu Johnsonu“, – teigė šaltinis.

 

 

Princas Philipas ir Karalienė Elizabeth II (2011) / „Scanpix“ nuotr.

Šaltinis pabrėžė, kad karantinas Elizabeth II-ąjai išėjo ir į naudą – dabar ji turi laiko praleisti daugiau laiko su vyru, princu Philipu.

„Jie kas vakarą kartu vakarieniauja. Karalienė yra tos kartos moteris, kurios kiekvieną dieną prieš vakarienę dar ir pasipuošia. Ir nors ką ji tiksliai dėvi atsakyti negalime – žinoma tai, kad kiekvieną vakarą ji užbaigia šokoladinio torto gabalėliu“, – Vanity Fair pasakojo šaltiniai. 

Karalienė Elizabeth II ir jos vyras princas Philipas (49 nuotr.)
+43
Skaitykite daugiau