90-metė „Mano svajonių Džinė“ aktorė Barbara Eden stebina gerbėjus: kokia jos jaunatviškumo paslaptis?

Barbara Eden / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-19 19:38
Serialo „Mano svajonių Džinė“ žvaigždė Barbara Eden (90) net ir dabar sugeba stebinti jaunatviška energija. Į dešimtą dešimtį įžengusi aktorė jaučiausi daug jaunesnė tiek širdimi ir išore, nei dauguma jos bendraamžių.

„Jaučiuosi jauna“, – „Page Six“ atviravo Barbara Eden.

Aktore patikėti lengva. Apie tai išduoda ir jos dienotvarkė, kurioje visada yra vietos sportui.

Dar prieš trejus metus Barbara Eden reguliariai lankė sporto klubą, grupines stacionaraus dviračio minimo treniruotes ir net kilnojo svarmenis. Dabar treneris lanko aktorę jos namuose, kur praveda pasipriešinimo treniruotes bei drauge su moterimi vaikštinėja po teniso kortus.

Barbara Eden / Scanpix nuotr.
Barbara Eden / Scanpix nuotr.

Išsaugoti jaunatviškumą ir energiją Barbarai Eden padeda ir būrys tokių pat aktyvių draugų, taip pat darbas, kurio mesti ji net neketina.

„Jei esu laisva, dirbu. Man tai labai patinka, – sakė aktorė juokdamasi. – Man labai pasisekė, kad pasirinkau tokį darbą. Užjaučiu žmones, kaip, pavyzdžiui, savo tėvą, kurie kasdien turėjo daryti tai, ko nemėgo. Savo darbu mėgaujuosi. “

Viena tų veiklų – pagalba rašant knygą vaikams „Barbara And The Djinn“ apie mergaitę, kuri sutinka žavų magišką džiną, su kuriuo leidžiasi į nuotykius.

Barbara Eden / Scanpix nuotr.
Barbara Eden / Scanpix nuotr.

Visada mėgusi skaityti, Barbara Eden šiuo hobiu užsiimti ragina ir to padaryti dar nebandžiusius arba kurį laiką knygas pamiršusius vaikus. Tereikia rasti skaitymą pamilti padėsiančią knygą.

„Koks nuostabus pasaulis slepiasi knygose, tačiau dabar jie tik į telefonus žiūri“, – liūdėjo aktorė.

Žinoma, knygelės, kurią rašyti padeda aktorė, turinys – labai panašus į serialo, kuriame Barbara Eden vaidino nuo 1965 m. Džinės personažas ją išgarsino visame pasaulyje, nors iš pradžių visais įmanomais būdais ji bandė išvengti šio vaidmens.

Naujausi straipsniai