„9 klausimų“ laidoje Ieva Zasimauskaitė apie save atskleidė netikėtų faktų

Ieva Zasimauskaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-22 09:00
Didžiulis populiarumas, glėbiai gėlių, nešamų į sceną, muzikos kritikų, komentatorių ir klausytojų pripažinimas, o svarbiausia – įvertinimas didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje ir už jos ribų. Taip, kalbame apie Lietuvos atstovę didžiausiame Europos muzikiniame konkurse – Ievą Zasimauskaitę, kurią iki širdies gelmių iš naujo pamilo ne tik Lietuva, bet ir visas Senasis žemynas.

Turbūt dabar sunku tuo patikėti, bet Ieva toli gražu ne visą laiką buvo vegetarė – anksčiau su didžiausiu malonumu kirsdavo kiaulės kojas ir žirnius su spirgais. Taip, apie Ievą nežinome daug ko, nes, kaip ir mes visi, tam tikrus dalykus pasiliekame tik sau ir savo artimiesiems.

Jau įsibėgėjančios ir į jūsų širdis kelią randančios ŽMONIŲ laidos „9 klausimai“ svečiai atvirauja daugiau nei įprasta, o žiūriovai skaičiuoja valandas iki vis kito antradienio ryto, kuomet Žmonės.lt komanda savo ištikimiems skaitytojams pateikia naują „9 klausimai“ seriją.

Ieva žodžio kišenėje neieško ir yra be galo atvira: su didžiausia meile prisimena tą ypatingą akimirką, kuomet visiškai netikėtai pasipiršo tada dar būsimas jos vyras. Atvirai Ieva kalba ir apie didžiausią gėdą, su neslepiamu nuoširdumu veide stengiasi nupasakoti meilės jausmą „Eurovizijos“ scenoje.

Kviečiame su Ieva susipažinti dar artimiau.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai