„9 klausimai“ atskleidė, kaip su Vidu Bareikiu susijęs pats Buda

Vidas Bareikis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-05 09:00
Kurį laiką visi Vidą Bareikį pristatinėjo ir pažinojo kaip atlikėjos Jurgos Šeduikitės vyrą, kol Vidas nepradėjo pristinėti savo hitais tampančių dainų ir pasirodymų scenoje. Bet kuris poroje yra TAS – žymesnis, geresnis? Abu menininkai, abu išskirtiniai ir abu... atlieka „Tris Kanadas“. Konkurencijai jų šeimoje vietos nėra.

Jie abu dalyvavo televiziniuose projektuose, kur sulaukė tiek kritikos, tiek pagyrų. Bet šiandien mes – ne apie JUOS, o apie JĮ. Nesuskaičiuojamas kiekis interviu, televizijos ir radijo laidos, pakvietimai į renginius, o svarbiausia – kūrybos įvertinimas. Vis dėlto nedaugelis žino, kuo iš tikrųjų gyvena Vidas...

Nauja ŽMONIŲ laida „9 klausimai“ – ypatingas metas, kuomet svečiai atvirauja daugiau nei įprasta. Garantuojame, kad nuo šiol laukiate kiekvieno antradienio ryto, kada Žmonės.lt komanda savo ištikimiems skaitytojams ir žiūriovams pateikia naują „9 klausimai“ seriją su vis kitu žymiu Lietuvos žmogumi.

Tiek santūrus, tiek aštrialiežuvis Vidas atviras: „Mano talismanai yra tatuiruotės. Pandą turiu ant rankos, o čia yra tokie du drakonai, kurie sudaro „In“ ir „Jan“ ženklą. Juoda ir balta.“

O kas, jei turėtų atliekamą pusvalandį – kam skirų šį laiką? Vidas atviras ir tėviškas – sūnui. Darytų tai, kas jam mieliausia.

Atviri ir nuoširdūs klausimai, skirti Vidui, sulaukė tokių pačių atvirų bei nuoširdžių atsakymų. Tegul pozityvumas ir gera nuotaika praskaidrina jūsų antradienio rytą!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai