9 dažnos klaidos, kurias darome besirinkdamos ir prižiūrėdamos apatinius

Liemenėlė / Vida Press nuotr.
Liemenėlė / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2016-11-08 16:00
AA

Paprastai jie nematomi (ar matomas koks mažas kraštelis – kai mes to norim), tačiau tokie svarbūs! Kokybiškų, patogių, gražių apatinių trokšta visos moterys, gaila tik, kad nereta skiria jiems per mažai laiko ir dėmesio. Be reikalo – teisingai pasirinkti, idealiai tinkantys apatiniai drabužiai ne mažiau svarbūs, nei tai, ką vilkime ant jų.

Kažkur lipantys, veržiantys, smunkantys, neprilaikantys ar pernelyg aptempiantys apatiniai – tikra maža tragedija. Kaip tokių išvengti, žiniomis dalijosi apatinių drabužių prekės ženklo „Agent Provocateur“ atstovai.

Klaida Nr. 1: Renkatės liemenėlę, kokios norisi, o ne kokios reikia

Nemažai moterų pirmiausia dairosi į liemenėles, kurios joms atrodo gražios, gundančios ir madingos, o ne tuos modelius, kurie tinka pagal dydį ir figūrą. Taip įsigyjamos liemenėlės, kurios skausmingai veržia, trina, ar atvirkščiai – yra pernelyg laisvos per nugarą. Parduotuvėje besimatuodamos liemenėlę turite ją jausti ant kūno, tačiau ji neturi veržti, įsiręžti, krūtys turi tilpti į kaušelius, o ne bandyti iš jų išsprūsti.

Klaida Nr. 2: Pernelyg retai keičiate kasdienę liemenėlę

Daugelis moterų – užimtos ir skubančios, o tada racionaliausia rinktis pagrindinių spalvų – juodos, baltos ar kūno – liemenėlę be jokių papuošimų, kuri būtų patogi ir nešviestų kiaurai per viršutinius rūbus. Jei tai jūsų pasirinkimas, žinokite, kad tokia dažnai dėvima kasdienė liemenėlė savo formą praranda gana greitai – maždaug per 2–3 mėn.: išsitampo petnešėlės, deformuojasi kaušeliai, elastanas praranda tamprumą ir pan. Žinoma, tai negalioja puošnioms liemenėlėms, kurias dėvite tik tam tikromis progomis – tokia, tinkamai prižiūrima ir laikoma, gali jus džiuginti ne vienerius metus.

Apatiniai / Vida Press nuotr.

Klaida Nr. 3: Netinkamai prižiūrite ir laikote apatinius drabužius

Maži drabužėliai reikalauja nemažo dėmesio. Jei jie nėriniuoti ir delikatūs, visada skalbkite rankomis, o jei paprastesni, galima ir specialiam maišelyje skalbimo mašinoje (ne karštesniame kaip 30 laipsnių temperatūros vandenyje). Idealu, jei apatinius laikysite jiems skirtame atskirame stalčiuje, o ne kimšite į lentynas ar atsainiai kabinsite ant pakabų. Ko gero, net nereikia priminti, kad net jei vos vienąsyk dėvėjote liemenėlę, negalima jos kimšti atgal į stalčių tarp švarių drabužių!

Klaida Nr. 4: Nepaisydamos kūno pokyčių perkate to paties dydžio apatinius

Gali būti, kad jau radote idealaus dydžio liemenėlę, atmintinai išmokote tą skaičių ir raidžių kombinaciją ir net mikliai susireguliuojate petnešėles, tačiau nepamirškite, kad krūtys keičiasi – įtakos tam turi hormonai, svorio svyravimai, pavyzdžiui, yra moterų, kurių krūtys prieš mėnesines padidėja net vienu dydžiu – kam tada jas grūsti į akivaizdžiai per mažą liemenėlę, geriau turėti toms dienoms dydžiu didesnę.

Apatiniai / Vida Press nuotr.

Klaida Nr. 5: Nepaisote, kas jums tinka pagal figūrą

Visos moterys skirtingos ir teoriškai, kiekviena mūsų gali vilkėti ką tik nori. Žinoma, su sąlyga, kad tai patogu ir nekenkia kūnui. Mažytėms krūtims bralette tipo liemenėlė be jokių pakietinimų ir lankelių tinka idealiai, tačiau didelė krūtinė atrodys… keistokai, nes jai reikia prilaikymo. Jei džiaugiatės standžia krūtine, itin rimti liemenėlės pakietinimai nebūtini, tačiau jei krūtys kiek smuktelėjusios, labiau struktūruota, uždaresnė liemenėle padės suteikti gražią formą.

Klaida: Nr. 6: Neturite pakankamai apatinių

Kai kurios moterys netinkamai prižiūri savo apatinius tik todėl, kad turi jų per mažai! Specialistai pataria nedėvėti tos pačios liemenėlės ilgiau kaip 2 dienas iš eilės, geriau turėti jų daugiau ir keisti dažniau. Būtinai turėkite specialią liemenėlę sportui ir pakeiskite ją kita, kasdiene, po treniruotės.

Apatiniai / Vida Press nuotr.

Klaida: Nr. 7: Gamintojai skirtingi, o dydį renkatės tą patį

Jei išsirinkote idealiai jums tinkančio dydžio apatinius vieno gamintojo parduotuvėje, lygiai to paties dydžio kito prekės ženklo nebūtinai tiks, todėl matuotis būtina! Skiriasi drabužių lekalai, medžiagos, pasiuvimas, visa tai turi įtakos galutiniam gaminiui. Tai galioja ir liemenėlėms, ir apatinėms kelnaitėms, ir formuojantiems apatiniams.