9 būtiniausi stilingos moters daiktai

Apsipirkinėjant / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Nors kartais visos sustojame pasigrožėti ryškiomis ir spalvingomis suknelėmis ar neįtikėtinai ekstravagantiškais aksesuarais parduotuvių lentynose, tiesa ta, kad mūsų spintose vietą dažniausiai atranda praktiški, pritaikomi ir paprasti drabužiai. Pasidomėjome, kokius daiktus turėti rekomenduoja mados pasaulyje besisukantys aprangos dizaineriai. Ar visi jie – ir jūsų spintose, o gal išsiverčiate net be pusės jų?

Šie mados objektai – tikra klasika, nes gelbsti jus bet kurioje situacijoje. Jie ne tik lengvai suderinami tarpusavyje, bet ir padeda išsisukti tada, kai norite dėvėti komplikuotesnį derinį, – pavyzdžiui, balti marškinėliai pasitarnaus visada, kai nežinosite, su kuo gi derinti tą spontaniškai įsigytą margą ir ryškų sijoną.

1. Balti marškinėliai

Balta medvilnė nepavaldi jokiems mados kanonams – ji pati diktuoja stiliaus taisykles. Kasdieniški džinsai ir sportbačiai? Tinka. Pieštuko formos sijonas ir juodas švarkelis? Atrodo žavingai! Matote? Derinkite prie ko tik norite, balti marškinėliai turėtų atrasti jaukų kampelį kiekvienos moters drabužinėje.

Asos.com nuotr.

2. Aptempti džinsai

Jei jie gana tamsūs, tiks net ir į darbą biure, o apie patogumą tikriausiai nė neverta pradėti kalbėti, nes prirašyti galima ištisas pastraipas... Šis drabužis – ne tik miestietės simbolis, bet ir keliautojos, nuotykių ir suvaržymų nebijančios šiuolaikinės moters vizitinė kortelė.

Asos.com nuotr.

3. Baikerio stiliaus švarkelis

Alsuojantis rokeriška nuotaika, meile trankiai bei energingai muzikai ar netgi aistra motociklams, baikerio stiliaus odinis švarkas – nepamainomas drabužis, tinkamas dėvėti tiek rudenį ant šiltesnio megztinio, tiek vasaros vakarą, užsimetus ant romantiškos suknelės, apnuoginančios dailius pečius.

Asos.com nuotr.

4. Žemapadžiai

Kad ir kokios grakščios atrodytume avėdamos aukštakulnius, kartais jie iš vieno miesto taško į kitą per dieną nuolat skubančiai moteriai gali būti tikra kančia. Žinoma, tenka ištverti netrumpas paieškas parduotuvėse, kad įsigyti žemapadžiai atrodytų elegantiškai ir gražiai, tačiau kaip malonu šiuos atradus ir pasivaikščiojus nejaučiant nuovargio nusišypsoti: „buvo verta!“

Asos.com nuotr.

5. Rudi aulinukai arba bateliai

Mokasinai, kaubojiško stiliaus batai, aulinukai, chelsea tipo avalynė – štai madingiausi pastarojo sezono batų pasirinkimai. Jie gana kasdieniški dėl šiltos žemės spalvos, be to, tai – puiki alternatyva toms, kurioms jau seniausiai pabodęs juodas šaltojo sezono apavas.

Asos.com nuotr.

6. Visad gelbstintis vėrinys

Neretai būna, kad po darbo skubate į parodos atidarymą, gimtadienį, kino filmą ir neturite laiko persirengti. O juk taip norisi puošnaus akcento! Juo gali tapti akį traukiantis kaklo papuošalas, atgaivinsiantis net ir patį monotoniškiausią aprangos ansamblį.

Asos.com nuotr.

7. Maža juoda suknelė

Elegancija, telpanti viename mažyčiame drabužėlyje? Mes – už! Neabejojame, kad apie mažos juodos suknelės privalumus spaudoje girdite nuolat. Tačiau ar žinote, kaip ji išpopuliarėjo? Juk nuo seno juoda buvo tik gedulo spalva... Už tai dėkoti galime dizaineriui Hubertui Givenchy ir aktorei Audrey Hepburn, sukūrusiai ikonišką rolę kino juostoje „Pusryčiai pas Tifani“. Neįmanoma net suskaičiuoti, kiek kartų jos įvaizdis kopijuotas stilingų moterų ir merginų!

Asos.com nuotr.

8. Kitos spalvos kelnės

Norėdamos paįvairinti savo stilių, traukiame smėlio spalvos kapri kelnes, vasarą – ryškiaspalvius ar baltus šortus bei džinsus, o rudenį – šiuo metu ypač madingų burgundiško vyno arba chaki atspalvių kelnes. Ryški ir nuotaikinga tarsi rudens spalvomis nusidažę medžių lapai – puikus būdas praplėsti savo stiliaus paletę, kai norisi ko nors naujo.

Asos.com nuotr.

9. Juodi aukštakulniai

Sakykite ką norite, tačiau šie dėmesio neatkreipiantys klasikiniai batai aukšta pakulne (arba, jei norite, platforma) – geriausias moterų draugas, kai tik užklumpa oficiali proga ir ilgiems apsvarstymams mados klausimais nelieka nė laisvos minutės.

Asos.com nuotr.
Skaitykite daugiau