9 aulinukų tendencijos rudeniui: ko reikia batų maniakei

Aulinukai rudeniui / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Batų maniakės, dėmesio: įspūdingesnių batų sezono nebuvo, o tiksliau – atėjo laikas sportbačiams pailsėti, jei rūpi būti madingiausiai. Nors naujųjų aulinių patogumas – sąlyginis dalykas, tačiau tokio grožio batų seniai matėme (aukos grožio vardan kartais visai malonios).

Po kelių sezonų bukanosių aulinukų kaladėlių kulnais, ant podiumo ir į gatvę vėl sugrįžo ekstremaliausios priešingybės: smailomis, ilgomis nosimis ir ploniausiais kulniukais auliniai, dar vadinami knife boot – dėl savo aštraus silueto, kaip balansas oversized siluetams. Kaladėlių formos kulniukai niekur nedingo, tačiau sulaukė rimtos kulniukų konkurencijos: aukštesnių, platesnių, ir stiletų, kaubojiškų, kareiviškų, architektūriškų...

Išrinkau devynias ryškiausias aulinių tendencijas rudeniui.

1. Virš kelių

Ryškiausia sezono tendencija, kuri, trumpam pasitraukusi iš dėmesio centro, sugrįžo su trenksmu – dizainerio Demnos Gwasalios dėka. Ilgiausi, per visą kojų ilgį, iki vidurio šlaunų ar įprastesni – tik virš kelių, svaiginančio aukščio kulniukais ar žemakulniai, susmukę odiniai ties kulkšnims, platūs tarsi žvejo ar elastiniai – tobulai tiks su mini sijonais ir suknelėmis, masyviais megztiniais, džemperiais ar pasislėpę po midi sijonais.

Aulinukai rudeniui: virš kelių (16 nuotr.)
+10

2. Raudoni

Raudona – naujoji juoda? Svilinančios skaisčiai raudonos, sezono mėgstamiausios spalvos, spindinčios ar lakinės odos aulinukai gerokai papipirina įprastus derinius.

Aulinių tendencijos rudeniui: raudona (12 nuotr.)
+6

3. Gėlėti

Sakyčiau – romantikėms, tačiau populiariuosiuose „Balenciaga“ auliniuose su rožinėmis ir oranžinėmis gėlėmis juodame fone romantikos – nė su žiburiu, o ekstravagancijos – per akis. Gatvės madistės gėlėtus aulinukus derina ir su vienspalviais deriniais, ir su raštuotais, ar tiesiog su džinsais.

Aulinių tendencijos rudeniui: gėlėta (11 nuotr.)
+5

4. Auliniai-kojinės

Šie auliniai – nenutolę nuo sportinių batelių: jokių užtrauktukų, raištelių ar kietos odos gniaužtų. Tampraus, dažnai su satino spindesiu audinio, idealiai prigludę auliniai-kojinės taps moderniu aksesuaru su kasdieniais ir vakaro deriniais.

Aulinukai rudeniui: batai-kojinės (11 nuotr.)
+5

5. Kareiviški

Doc martensai ir panašaus stiliaus, aukštakulniai ir žemakulniai – raumeningieji auliniai vienodai smagiai dera su militaristinio, klasikinio ir mergaitiško stiliaus deriniais.

Aulinukų tendencijos rudeniui: kareiviški (9 nuotr.)
+3

6. Architektūriški kulnai

Niekuo neišsiskiriantys auliniai? Apsisukite ir parodykite kulnus – kurie nei daug, nei mažai – beveik meno kūriniai: permatomi akrilo, spalvoti, ryškūs ir netikėti.

Aulinių tendencijos rudeniui: architektūriški kulnai (6 nuotr.)

7. Kaubojiški

Viena iš seniausių avalynės formų, kaubojiški auliniai spindi ant podiumų ir gatvėje. Šiuolaikiški kaubojiški batai, be to, kad dėl savo formos yra ypač patogūs, turi tam tikro androginiško žavesio ir egzotikos. Spindintys juodi – moderniausi.

Aulinių tendencijos rudeniui: kaubojiški (11 nuotr.)
+5

8. Balti

Balti sportiniai bateliai, nepajudinamas kasdienio garderobo vienetas, sulaukė kolegos: baltų aulinių, suteikiančių netikėto, švaraus modernumo kasdieniams deriniams. Tik baltus aulinius, kaip ir baltus sportbačius, reikės prižiūrėti: jie turi būti akinamai balti.

Aulinių tendencijos rudeniui: balta (16 nuotr.)
+10

9. Metalas

Metalinio spindesio bateliai ir auliniai anokia naujiena, tačiau šį sezoną jie labiau panašūs į skysto metalo smailianosius aukštakulnius ginklus! Sidabro ir aukso spalvų, nors ir ypač ryškūs, jie tiks prie visko (metalo spindesiai yra neutralūs) – bet tebūnie vienintelis toks spindesys derinyje.

Aulinukų tendencijos rudeniui: metalas (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau