85-erių močiutei pirmąją tatuiruotę padarė jos pačios anūkė

„Tattoo Art Mex 2012“ renginys Meksikoje / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pasidaryti tatuiruotę niekada nevėlu – tai įrodo britė Eve Codling, savo kūną rožės piešiniu papuošusi būdama 85-erių, rašo dailymail.co.uk.

Pensininkės nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia.

Bernlyje gyvenančios Eve Codling artimieji jau seniai žinojo, kad ji labai žavisi savo anūkės Beki Sanderson tatuiruotėmis, tačiau niekas netikėjo, jog būdama tokio garbaus amžiaus ji pati ryšis pasidaryti tatuiruotę.

Eve nepabūgo aplinkinių reakcijos ir po dvidešimties minučių trukusios procedūros jau džiaugiasi nedidele raudonos rožės tatuiruote ant dešiniojo peties. Eve pagražino jos pačios anūkė Beki, turinti nuosavą tatuiruočių saloną Akringtone.

„Aš nepaprastai didžiuojuosi Beki ir manau, kad jos tatuiruotės – nuostabios, – sakė Eve, turinti šešis anūkus ir penkis proanūkius. – Tai, kad ant žmogaus kūno galima nupiešti tokius meno kūrinius, man atrodo stebuklinga. Norėjau savo poelgiu išreikšti paramą Beki ir jos darbui, taigi paprašiau, kad tatuiruotę ji padarytų ir man.“

Pensininkė tikina, kad jai nė trupučio neskaudėjo, kol anūkė darė tatuiruotę, bet vieno kūno piešinio jai pakaks.

„Visi mano draugai yra nustebę, bet jiems patinka mano tatuiruotė. Jie mano, kad pasielgiau labai drąsiai. Mano vyrui irgi patinka tatuiruotė, bet pats jis nežada tokios darytis“, – pasakojo senolė, išpildžiusi seną savo svajonę.

Skaitykite daugiau