82-ejų sulaukusi Jane Fonda – apie buvusius vyrus: „Turėjau šitiek nuotykių!“

Jane Fonda / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kino legenda Jane Fonda niekuomet nesidrovėjo pasakoti apie savo seksualinį gyvenimą. Neseniai 82-ejų aktorė, viešėdama „Ellen DeGeneres Show“, sulaukė klausimo – „Jane, atrodai puikiai. Ar turi žmogų, kuriam pravertum savo miegamojo duris?“

Jane Fonda nesutriko ir tuojau  Ellen DeGeneres atsakė neigiamai.

„Nebeturiu tam laiko, be to – esu garbaus amžiaus. Per savo gyvenimą turėjau tiek sekso, kad dabar paprasčiausiai jo nebereikia. Tiesa, mano mėgstamiausias buvęs vyras, Tedas Turneris, yra juokais sakęs, jog jei labai ilgai tuo neužsiimsi, tapsi vėl nekalta. Manau, jis teisus“, – drąsiai kalbėjo aktorė.

Rugsėjį leidiniui „New York Times“ Jane Fonda pasakojo apie savo potyrius su skirtingais puikiai žinomais pramogų pasaulio vyrais.

Jane Fonda protestuoja prieš klimato kaitą / „Scanpix“ nuotr.

Pavyzdžiui, Marlonu Brando, su kuriuo vaidino 1966-ųjų filme „The Chase“ – Jane teigė, kad „jis – puikus aktorius, tačiau lovoje smarkiai nuvylė.“

Moteris anksčiau taip pat sakė, kad labiausiai gailisi, jog neteko permiegoti su Che Guevara.

Dviejų „Oskaro“ statulėlių savininkė, mama, močiutė, politinė aktyvistė, fitneso guru, rašytoja, blogerė ir buvusi trijų labai charizmatiškų vyrų žmona ne kartą minėjo, kad su visais jais išsiskyrė gražiuoju, o  jei ir būta dramų (apie tai, kaip sužinojusi apie Tedo Turnerio neištikimybę ėmė daužyti jį automobilio telefonu, pati yra atvirai papasakojusi memuaruose), dauguma laikui bėgant užsimiršo.

Aktorė Jane Fonda (51 nuotr.)
+45

Jane Fonda buvo ištekėjusi už prancūzų režisieriaus Roger Vadimo (1928–2000), politinio aktyvisto Tomo Haydeno (1939–2016) bei televizijos magnato Tedo Turnerio. 2017 metais nurtūko ir jos santykiai su prodiuseriu Richardu Perry.

Nemažai randų Jane Fondos širdyje paliko santykiai su tėvais. Dauguma spėlioja, kad galbūt dėl to per tiek metų žymiai moteriai ir nepavyko užmegzti tvirto ryšio su vienu partneriu.

Jane Fonda (1965 m.) / Vida Press nuotr.

Garsusis tėvas – gražuolis aktorius Henry Fonda – buvo emociškai šaltas, o motina – turtinga paveldėtoja Frances Ford Seymour (1908–1950) – nusižudė, kai dukrai tebuvo vos dvylika.

Jane niekada neslepė, kad suaugusi vis labiau ilgisi tėvo: „Manau, kad dabar mes galėtume pasikalbėti apie viską. Deja, kol jis buvo gyvas, tai daryti mums buvo labai sunku. Aš jo per daug bijojau. Buvo tiek daug dalykų, kurių nedrįsau jam pasakyti. Ypač – paklausti.“ Į detales aktorė nesileido, tačiau tikino: „Vaikai privalo kuo daugiau žinoti apie savo tėvus. Suvokti, kas jie per žmonės: kodėl jie elgiasi taip, o ne kitaip. Tik tada gali suprasti, kad dėl jų elgesio su tavimi kaltas buvai tikrai ne tu. Ir jeigu jie per mažai jus mylėjo, tiesiog dėl vienokių ar kitokių priežasčių nemokėjo to daryti.“

Jane Fonda su Robertu Redfordu romantinėje dramoje „Mūsų sielos naktyje“ / Vida Press nuotr.

Energinga ir kupina meilės gyvenimui, Jane Fonda niekada nevengė pasamprotauti apie mirtį. „Manau, kad visi norėtume jos sulaukti gulėdami lovoje, apsupti brangių žmonių. Tačiau norint taip palikti šį pasaulį, reikia visą gyvenimą daug dirbti – kad nepaliktum po savęs griuvėsių ir daugybės nuoskaudas tebejaučiančių žmonių. Tikrai nebijau mirties, neramu tik dėl to, kad išeisiu taip ir nespėjusi tapti geriausia savo pačios versija. Galbūt tai ir buvo viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl ilgai neišbuvau nė su vienu iš vyrų? Visada maniau, kad galiu sutikti geresnį...“

Skaitykite daugiau