8 ženklai, kad jus sieja tik seksas

Moteris ir vyras / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-10 19:00
Viskas puiku, jeigu žmonės priimtini tokie santykiai. Tačiau kaip dažnai tai, kas prasidėjo seksu, baigiasi kažkuo daugiau, nei tik intymiu ryšiu. Tiesa, nebūtinai abiejoms santykių pusėms...

Taigi, jeigu puoselėjate rimtų jausmų savo išrinktajam, o jis savo emocijas laiko po devyniomis spynomis, turite kelias išeitis. Ir viena iš jų – pasakyti atvirai, ko trokštate. O dabar požymiai, kad tai, ką laikote meile, gaila, tik aistra alsuojančios naktys...

  • Susitinkate su juo tik tuomet, kad jis turi laiko ir vienintelis dalykas, kuriuo užsiimate – tai seksas. Jau savaime aišku, jog vienas kitą mylintys žmonės dalijasi savo jausmais, išgyvenimais, emocijomis, mėgsta keliauti, pramogauti, užsiimti bendra veikla, susipažinti su naujais žmonėmis ir daryti begalę porai smagių ir priimtinų dalykų. Jeigu jūs susitinkate tik prabėgomis ir tam vieninteliui reikalui... Kažin ar galima tikėtis rimtesnės santykių perspektyvos.
  • Nepažįstate nė vieno jo draugo ir šeimos. Šis žmogus netrokšta tavęs įsileisti į gyvenimą ir laiko ne tik save, bet ir jam svarbius artimuosius atokiai nuo savo meilės žaidimų draugės. Tai gali reikšti, kad jis nėra pasiruošęs priimti tave į savo kompaniją, arba paprasčiausia to nenori. Blogas ženklas, jeigu vyrukas nenori klausyti ir akivaizdžiai parodo, kad jam nuobodu, ką tu pasakoji apie savo šeimą ir draugus.
  • Kalbatės tik apie seksą. Jo nejaudina tavo nuomonė apie politinę situaciją Šiaurės Korėjoje ar tai, kad tu dievini „Mažąjį princą“. Žinutės, telefono skambučiai ir asmeniniai pokalbiai dažniau pakrypsta sekso tematika ar „Kamasutros“ aptarimu. Trumpai tariant, jūsų pokalbiai apsiriboja labai jau siaura riba, t.y., jie - tik seksualinio pobūdžio.
  • Niekada nepasilieka nakvoti. Užmigti mylimojo žmogaus glėbyje – tikras malonumas, dovanojantis dvasinį artumą. Tačiau jis niekuomet nepasilieka su tavimi ir net pusiaunaktį po meilės žaidimų išskuba į savo namus. Net jeigu ir nereikia anksti keltis. Galimas ir kitas variantas – jis išsiunčia tave, teisindamasis pačiomis netikėčiausiomis priežastimis.
  • Vengia tavęs viešumoje. Viena iš bjauriausių situacijų, kai moteris, kažko tikisi, o vyras aiškiai parodo, jog jam tai nė motais. Žinoma, tikėtina ir atvirkštinė situcija. Bet kuriuo atveju, jeigu matote, kad partneris ar partnerė vos jus išvydę perbėga į kitą gatvės pusę, darosi aišku, jog bėda viena nevaikšto. Ar verta puoselėti intymius santykius su asmeniu, kuris apsimeta jūsų nepažįstąs?
  • Jam nerūpi tavo jausmai. Nesvarbu, ar tu neišlaikei egazmino, o gal netekai mylimo augintinio. Jam tai neįdomu! Partneris, aiškiai demonstruodamas savo nepasitenkinimą, ir besistengdamas situaciją nukreipti link intymių santykių temos, aiškiai parodo, ko jam reikia. Tik ar jums reikia to paties?
  • Tu jam ne vienintelė. Jeigu vaikinas susitikinėja su kitomis merginomis ir nori, kad tu tai žinotum, vertėtų suvokti, kad santykiai vargiai galėtų patekti į rimčiausių dešimtuką. Greičiausiai jis kruopščiai planuoja savo laiką, bet tikrai neplanuoja verstis per galvą ir drąsiai ištarti „TAIP“ monogamijai. Na, o merginai tikrai nesinori būti tik vienai iš daugelio, kurią prisimena tik tuomet, kai prireikia draugijos...
  • Jis nerodo jokio susidomėjimo. Jam nerūpi, ką šiandien nuveikei, ir kaip sekėsi darbe. Jeigu ir kalbatės, tai tikrai ne apie tai, kokį spektaklį verta pamatyti. Trumpai tariant, jis šaltas ir susitelkęs tik į save. Susižavėję dailiąja lytimi vyrukai nori sužinoti, su kuo turi reikalų. Todėl nepaliaujamai domisi, kas slypi žavioje moteriškoje asmenybėje. O štai jeigu matosi, kad pats pokalbis pritemptas, o jis neužduoda tau nė vieno klausimo, greičiausiai, jam neįdomu.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama