Metas susidraugauti su išmaniosiomis programėlėmis

Programėlės moterims / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-28 20:30
Pasaulis sukasi neįtikėtinu greičiu, o moterys tiesiog negali ir nenori su juo nesuspėti. Siūlome 8 programėles, kurios padės gyventi XXI amžiuje: būti aktyvesnėms, sveikesnėms ir kūrybiškesnėms.

Žingsnius skaičiuokite paprasčiau. Šiuo metu labai populiaru per dieną nueiti reikiamą skaičių žingsnių – bent 10 tūkst. Visgi tai vertėtų daryti ne dėl mados, o dėl sveikatos. Dažniausiai žmonės naudoja žingsniamačius, kurie ir matuoja jų žingsnius. Tačiau jie kainuoja ne taip jau ir mažai, tad yra kita išeitis – telefono programėlė. „Pedometer“ programėlėje kasdien galėsite matyti, kiek nužingsniavote, kokie geriausi pasiekimai, o kurias dienas patinginiavote ar leidote sau daugiau naudotis transportu. Tiesa, programėlė veikia tik tada, kai judate, ir žingsnius skaičiuoja, kai telefonas yra prie kūno (rankoje, kišenėje).

Tiksliai žinokite, kiek vandens išgeriate. Tai už jus padarys programėlė „Water drink reminder“. Pripažinkite, kad per gausybę darbų ne visada randate laiko išgerti stiklinę vandens, kuris labai reikalingas mūsų organizmui. Programėlė jums apie tai primins. Pagal jūsų svorį bus nustatyta, kiek vandens reikia per dieną. Kai išgersite stiklinę, pažymėsite programėlėje, o ji pasakys, kiek dar liko išgerti.

Pagal jūsų svorį bus nustatyta, kiek vandens reikia per dieną. Kai išgersite stiklinę, pažymėsite programėlėje, o ji pasakys, kiek dar liko išgerti.

Gamintojai tikina, kad šios programėlės nauda akivaizdi: padeda tobulinti kūno linijas, pagražėja veido oda, atsigauna nagai, nes mūsų išvaizda ir savijauta priklauso nuo to, kiek skysčių suvartojame.

Dekoruokite namus pačios! Kuri gi moteris nemėgsta dekoruoti savo namų? Tačiau, reikia pripažinti, kad ne visos gali įsivaizduoti, kaip turėtų atrodyti naujas butas ar kambarys, perstačius baldus. Tam ir yra šiuolaikinės technologijos. Su programėle „Homestyler“ galite kurti tiek pačius paprasčiausius, tiek įmantriausius interjerus. O dar smagiau – nufotografavę savo kambarį ir įkėlę nuotrauką į programėlę, galėsite išbandyti, kokie baldai ir dekoracijos tiktų. Be to, yra galimybė matyti ir kitų žmonių kurtus interjerus, tad galimybės – neribotos!

Nežinote, kokia nagų spalva atrodys gerai ar derės prie jūsų aprangos? Programėlė OPI suteikia progą išbandyti spalvą ant savo nagų. Vartotojos gali išrinkti nagų lakų atspalvius ir pasižiūrėti, kaip jie atrodys, kai nagai bus nulakuoti. Programėlė tinka tiek „Apple“, tiek „Android“ vartotojams.

Slaptoji moterų programėlė. „My calendar“ – slapta, tik moterims skirta programėlė, kuri padės sekti „savo dienas“. Tereikės užsiregistruoti, kelis kartus įvesti savo periodo pradžią ir pabaigą ir išmanioji programėlė jau pati jums praneš, kiek liko, kuri periodo diena. Tikriausiai nereikia sakyti, kad tokio pobūdžio programėlių yra labai daug, tiesiog reikia išsirinkti jums patogiausią ir prieinamiausią. Tad seniai laikas pamiršti popierinius kalendorius!

Visos norime būti gražios. „Mirror“ – dar viena paprasta programėlė moterims, kurios neturi laiko ir nenori su savimi nešiotis veidrodėlio. O kam jį tampytis, jei galima turėti telefone? Nebereikės jaudintis, kad neturite veidrodėlio tada, kai jo ypač reikia: norite įsidėti kontaktinius lęšius ar tiesiog pasigražinti prieš svarbų susitikimą. Atsisiųskite programėlę, ir pamatysite, kaip lengva ja naudotis.

Išmanioji spinta jūsų telefone! Tikrai nereikia kartoti, kad moterys neturi, ko apsirengti. Iš tikrųjų turi, tik nežino, kaip turimus drabužius suderinti ar išsirinkti. „Smart closet“ programėlė ateis jums į pagalbą. Atsisiuntusios turėsite galimybę ne tik dėti drabužių nuotraukas ir gauti atsakymą, kas su kuo labiau dera, bet ir bendrauti su draugėmis, kurių visada galima paklausti, ar drabužiai dera tarpusavyje. Be to, matysite statistiką: kokius drabužius dažniausiai dėvite, kurie jums labiausiai tinka. Programėlė padės apsispręsti, kaip rengtis į pasimatymą, verslo susitikimą, vakarienę. Praktiška, ar ne? Atrodo, moterų gyvenimas išties lengvėja!

Atsipalaiduokite po dienos darbų. Net stipriausios ir ištvermingiausios moterys pavargsta. Nelaukite, kol visai emociškai išseksite ir jums reikės rimtesnės pagalbos. Raskite laiko bent trumpam (geriausia tuo pačiu dienos metu) atkurti savo emocinę būklę. Tai padaryti padės programėlė „Mandalas coloring“. Žinoma, tai galbūt neatstos tikrų mandalų kūrimo ar šiuo metu taip madingų knygelių spalvinimo, tačiau pailsinti mintis tikrai galėsite. Programėlė suteikia galimybę rinktis iš įvairių formų piešinių, o pradėjusios kurti paveikslėlį, jį galėsite baigti ir vėliau. Pabaigusios, galėsite išsisaugoti pdf formatu ir atsisiųsti įvairiais kitais kanalais. Kurdamos mandalą, kad ir elektroninę, net nepastebėsite, kaip atsigausite po dienos darbų, dings įtampa, o gal suvoksite ir kur kas gilesnių dalykų.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai