8 mėnesį besilaukianti P.Belousova su sužadėtiniu tapo sportinių šokių pasaulio vicečempionais

Patricija Belousova ir Alexandras Ionel
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-26 13:45
Profesionali šokėjų pora Patricija Belousova (26) ir Alexandras Ionel (27) tapo naujaisiais Profesionalų Showdance Standartinių sportinių šokių pasaulio vicečempionais 2021. Pasirodę Vokietijoje, Leipcige, pora savo šokį dedikavo gimsiančiam sūnui.
Pasirodę ant parketo, Patricija Belousova ir Alexandras Ionel savo pasirodymą pavadino „Noelis“. Būtent šis vardas bus suteiktas jų gimsiančiam sūnui.
 
Vardas Noeli kilęs iš prancūzų kalbos, tačiau pora priėmė sprendimą pridėti „-s“ galūnę, kad vardas pabrėžtų Patricijos kilmę iš Lietuvos.
Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis
Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis
 
Šokėjai parengė šou pasirodymą atsispirdami į savo realius gyvenimo įvykius. Aštuntą mėnesį besilaukianti Patricija sukosi ant parketo lyg Deivė.

Aleksandrui teko didžiulė atsakomybė ne tik kilnoti mane šokyje, bet ir daryti tai itin atsargiai.

Sudėtingais šokių ir pakėlimų elementų deriniais būsimi tėvai kūrė magiją, kuri nepaliko abejingų komisijos narių. Vokietijai atstovaujanti pora buvo įvertinta 138 balais, kurie užtikrino antrą vietą.

Pirmą vietą užėmė taip pat Vokietijai atstovavę ir 145 balus surinkę šokėjai Valentinas Lusinas ir Renata Lusin.
Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis
Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis
Aukso medalius laimėjusi pora yra gerai žinomi Vokietijoje šokėjai, kuriems šis Pasaulio čempionatas buvo paskutinis karjeroje.
 
P.Belousova atskleidė, kad besiruošdama savo paskutiniam čempionatui jautėsi gerai.

„Mano nėštumas nėra sudėtingas, aš gerai jaučiuosi. Žinoma, būna streso ir nuovargio, tačiau mes negalėjome numesti tiek daug įdėto pasiruošimo ir darbo. Esu labai dėkinga Aleksandrui, jam teko didžiulė atsakomybė ne tik kilnoti mane šokyje, bet ir daryti tai itin atsargiai“, – Žmonės.lt pasakojo Patricija.
Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis
Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis
 
Aštuntą mėnesį besilaukianti P.Belousova skatina ir kitas moteris klausytis savo kūno ir jei tik gali – neapleisti veiklų bei savo svajonių.

„Norėčiau paskatinti daugelį moterų klausytis savo kūno ir priimti sprendimus pačioms su gydytojų konsultacijų pagalba. Mes savo kūną pažįstame geriausiai. Aš stengiuosi klausytis savo kūno, bet ir neapleidžiu svajonių“, – Žmonės.lt sakė būsima mama.
 

Naujausi straipsniai